Loreal Colorista Ombre Seti

zamedya

Saçlarınızın arasına Krepe Balyaj gibi folyo ile sürüp bekleterek ışıltılar uygulayabilirsiniz. 2-3 ton kadar saç renginiz açılabilir. Bu sayede ışıltılı bir saç rengi elde edebilirsiniz.

Önemli Açıklama: Loreal’in yaklaşık beş altı yıl önce çıkan bir ombre seti vardı ve bu set PİYASADAN KALKTI. Ancak Loreal 2019’da Tüm dünyada Colorista diye bir alt marka çıkardı. Saç açılar ve Ombre setinden oluşan bu setlerde, Balyaj , Röfle, Işıltı ve Ombre uygulamaları için ayrı setler çıkardı.

Köpek Dünyası

Bu konuda yeni nesil Loreal Colorista Ombre setini bulabilirsiniz.

Diğer Loreal Saç açıcı – Işıltı Colorista seti için ilgili konuya bakınız.

Ombre Bleach: Saçlarınızı evde ombre yaptırmak istiyorsanız Loreal’in saç açıcı serisinden Ombre Colo Rista Bleach’ı seçmelisiniz. Kutunun Üzerinde Ombre yazmasına dikkat edin yoksa farklı bir işlem için almış olursunuz. 2019 Fiyatı 28 tl. ( Yurtdışına göre çok ucuz )

Ombre Bleach Saçlarınızda 2 ton kadar açılma sağlar. Sombre yani daha az ton farkı da yaratabilirsiniz ki daha güzel ve doğal duracaktır. Kutunun içinde özel olarak tasarlanmış Ombre Tarağı bulunmaktadır. Yani gidip başka yerden ombre tarağı almanıza gerek yok.

Ombre’nin farklı tonları var ancak Türkiye’de sadece tek bir rengi var. O da saçlarınızı 3-4 tona kadar açmakta. Aşağıda Uygulama öncesi ve sonrasını görebilirsiniz.

Örnek Loreal Ombre Seti Uygulamaları

Ombrelerin genellikle karamel tonlarda açıldığını belirtelim. Saçlarınızı sarı tonlarda yapmak isterseniz bu seti kullanmanızı tavsiye etmiyorum çünkü saçları turuncu renge kadar en fazla 4 ton kadar açabilmekte.

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Bemiks C Vitamini İle Saç Açma ve Boya Akıtma
Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası Markaları Nelerdir?
En Çok Tercih Edilen Saç Boyaları ve Markaları
Kuaförlerin Kullandığı Saç Boyaları

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara