Tüm Saç Renkleri

Kumral Saçlar için Ombre Renkleri

Kumral Saça Ombre Modelleri

Son yıllarda moda olan ve hemen hemen tüm bayanların en beğendiği saç boyama yöntemlerinden olan Ombre, saçlarının tamamını boyamak istemeyenlerin tercih ettiği en popüler saç boyama uygulamasıdır. Saçların dip kısımlarının koyu, uç kısımlarının ton ton açığa dönüştüğü bu ışıltılar saçlarının güneşten açılmış gibi doğal durmasını sağlar. Her saç rengine uygulanabilen ombre modeli, kumral saçlarda çok daha kolay yapılabiliyor. Çünkü ombre işlemine en yatkın, her saç tonuna uyum sağlayan, en doğal saç rengi kumral saç rengidir. Doğru renklendirme uygulamasıyla, kahverengi saçları hiç olmadığı kadar göz alıcı ve ışıltılı yapan Ombre Renkleri ile sizde bambaşka bir hava yakalamak istiyorsanız Kumral saç rengine uygulanabilecek Ombre Renkleri makalemizi dikkatle okuyunuz.

kumral saçlar için ombre renkleri 1

Karamel Ombre

Son yılların en popüler renklerinden Karamel tonlarda ombre, kahverengi saçlara en yakışan ombre stillerinden. Bu parlak bir görünüm ve tatlı ışıltılar dalgalı doğal bırakılmış saçlar ile muhteşem duracaktır.

kumral saçlar için ombre renkleri 2

Bronde

Saçımı hangi renge boyatsam diye düşünüp, sarının sıcaklığı ve kahvenin rahatlığından vazgeçmek istemeyenlerdenseniz sarının en doğal en yumuşak tonu brondeyi deneyebilirsiniz. Sarı ve kumral tonların birleşiminden oluşan Bronde rengi, doğal kahve saçlarına boyut kazandırmak için idealdir!

kumral saçlar için ombre renkleri 3

Bakır Ombre

Parlak bakır, kızıl renginde bulunan hafif ışıltılar kahve saç renklerine yakışan ombre görünümlerinden. Hem daha sağlıklı hem de ışıltılı gösterecek bakır ombre bizce çok çekici ve havalı!

kumral saçlar için ombre renkleri 4

Balyaj

Günümüzde hala popülerliğini koruyan, 70’li yıllarda Fransız kuaförler tarafından keşfedilen balyaj, saçların tıpkı güneş ışığında saatlerce kalmış gibi güneş gölgeli, doğal yansımaları olan bir görünüm veriyor.

kumral saçlar için ombre renkleri 5

Sarı Balyaj

Küllü sarı tonlarında balyajlar kahve saçlara sanki güneşten açılmış bir görünüm verirken mükemmel bir parlaklık da katacaktır.

kumral saçlar için ombre renkleri 6

Bal Rengi Balyaj

Kumral Saçlarına bal rengi balyaj deneyerek sıcak, parlak, canlı görünüm elde ederken, tüm gözleri üzerinde toplayabilirsin!

kumral saçlar için ombre renkleri 7

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et