Tüm Saç Renkleri

Kaş alma teknikleri resimli anlatım

Bugün bir kaş almanın maliyeti kuaför ve manikürcüler’de en az 15-20 tl. Ve bunu her ay tekrarlamanız gerekiyor. Ayrıca istediğiniz kaş şeklinin yapılıp yapılamayacağı da belli değil.

Evde Kendiniz Kaşlarınızı Alabilirsiniz

Ama biraz cesaret. Kaş almaya yeni başlıyorsanız en basit yöntem öncelikle namını duyduğunuz profesyonel bir uzmana para verip istediğiniz kaş şeklini elde etmek. Sonrasında her ay düzenli olarak yeni çıkan kaşları kendiniz almanız yönünde olacak.

İlk denemelerde kaş şeklinizi bozabilirsiniz sonrasında bozulan yada fazla alınmış kaşları düzelttirmek için profesyonel birine gitmekten çekinmeyin, mümkün olduğunca az kaş kalemi kullanın.

Kaş Şekli Nasıl Belirlenir

Yüz güzelliğinde kaşların oranı,simetrisi. biçimi, kalınlığı,yoğunluğu tahmin ettiğinizden de önemlidir. Kaşları güzel bir bayanın çekiciliği ve güzelliği kat ve kat artar o nedenle yüz güzelliğinde dikkate alınması gereken en önemli husustur aslında kaş alımı.

Sizler için bulduğumuz ve resimler ile adım adım kaş alımını anlatan harika bir çalışmayı sizlere sunmak istedik. Bir kalem yada hizalama çubuğunu kullanacağınız bu yöntemde önce kaşlarınızı rimel ile birlikte yukarı kaldırıyoruz ve yukarıdaki hizada fazlalıklar var ise makas ile kesiyoruz. Ve resimde detaylıca görüldüğü üzere hizalama yöntemi ile kaşlarımızı adım adım alıyoruz.

kaş alma teknikleri resimli anlatım 1

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et