Tüm Saç Renkleri

Gözde Kansu Saç Rengi ve Modelleri

1980 İzmir doğumlu Gözde Kansu, Altın Portakal’da en iyi kadın oyuncu ödülünü kazanan son derece başarılı dizi ve film oyuncusudur. 38 yaşındaki oyuncu güzelliğinden çok başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri çekmektedir.

10 yıl öncesine baktığımızda daha doğal genç ve güzel göründüğünü söylemek sanıyorum ki yanlış olmayacaktır. Doğal saç renginin kahverengi 4.0 tonlarında olduğunu söyleyebiliriz.

gözde kansu saç rengi ve modelleri 1

2019 yılında daha önceki senelerde kullandığı platin sarısı saç renginden kaynaklı olarak saçlarının yanmış olduğunu kopuk, bakımsız incelmiş ve son derece yıpranmış olduğunu görebilirsiniz. Buradaki saç rengi küllü kahve soğuk kahve de diyebileceğimiz 4.1 ile üstlerinde çok az bulunan ışıltılar. Aradaki saç geçişlerinin çok kötü olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz.Saçlarında iki ana renk ver ve çok uyumsuz.

gözde kansu saç rengi ve modelleri 2

Kullandığı platin sarısı saç rengi yüzünü daha çok açıyor çünkü bronz tenli ama ben bu saç rengini kendisine pek yakıştıramıyorum. Aşağıdaki Platin sarı saç rengine yakın küllü kristal platin saç renginin evde nasıl elde edileceğini buradaki konumuzdan okuyabilirsiniz.

gözde kansu saç rengi ve modelleri 3

Saç Modelleri

Gözde son yıllarda hep kısa saçları ile karşımıza çıkıyor bunun en büyük nedeninin yıpranmış saçları olduğunu düşünüyorum. Saç rengini yıllarca çok fazla değiştiren ve platin sarısı ile yıprattığını aslına instagram adresinde kendisi de belirtiyor.

gözde kansu saç rengi ve modelleri 4
gözde kansu saç rengi ve modelleri 5

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et