Tüm Saç Renkleri

Kalın Bacaklı Kadınlar Nasıl Giyinmeli

kalın bacaklı kadınlar nasıl giyinmeli 1Kalın bacaklara sahipseniz ve mini etek tutkunuz ancak giyemiyorsanız üzülmeyin. Küçük püf noktalarını uygulayarak istediğiniz gibi giyinebilirsiniz. Bacaklarınızın ve basenlerinizin kalın olduğunu kapatarak gösterişli kıyafetler giyebilir, çekiciliğinizi arttırabilirsiniz.

 

Koyu renk giymeniz sizin menfaatinize olacaktır. Belki açık renk taytlar hoşunuza gidiyor olabilir ancak çekici görünmek istiyorsanız niye kendinizi riske atacaksınız ki? Koyu renk tayt tercih edip daha ince görünebilirsiniz.

 

Kalçan dışarıya doğru ve basakların doldun. O zaman kesinlikle mini etek giymemelisin. Çünkü eteğin arkası yukarıya doğru çekip kötü bir görüntü oluşturduğunda içinde bulunduğun durumdan sende hoşnut olmazsın. Bu nedenle evaze kesimli etekle senin için daha uygun ve güzel olacaktır. Etek giymeyi çok seviyorum diyorsan bu tarz etekleri kullanman senin yararına olacaktır.

 

Bacakların çok kalınsa bacak inceltici veya opak çoraplarla mini etek kullanabilirsin. Ayrıca mini eteğin altına çizme giymende iyi olacaktır. Ancak kilolu bayanlara en çok yakışacak etek türü basic diye tabir edilen diz altı veya bilekte bitenlerdir. Düz renk olmasına, büyük desenler içermemesine dikkat edilmelidir.

 

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et