Tüm Saç Renkleri

Deri Ceketler Nasıl Giyilir?

Deri ceket kullanımındaki en önemli ayrıntılardan bir tanesi de içine giyilen kıyafet. Bu kıyafet deri ceketinizi ne patlatacak kadar kalın ve biçimsiz ne de içinde bikaç beden küçük durabileceğiniz gibi ince olmalı. Bunun ayarı mı olur demeyin. En hassas durum bu!

  • Deri ceket veya deri montları alırken kesinlikle kendi kalıbınıza tam oturan modelleri tercih etmelisiniz. Bir numara büyük bedenler 70’lerde kaldı!
  • Deri ceketler kesinlikle kumaş ve türevi pantolon veya etek ile giyilmemelidir. Derinin ruhuna aykırıdır!
  • Deri ceketiniz koyu renk ise kesinlikle içerisine koyu renkler giyilmemelidir. Aksi takdirde içinde boğulur ve göz yorucu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Hiç hoş değil!,
  • Deri ceketler kombinlenebileceği ayakkabılar ile giyilmeli. Özellikle bu kış deriler en çok ince topuklu botieler ile kullanılacak ve dar paça pantolonlar ile mükemmel uyumlu olacaklar.
  • 90’lar zamanında deri tayt veya deri pantolonlar ile kombinlenen ve o dönemin favorisi olan bu tarz bundan sonra oldukça demode. Bu yüzden aynılaşmayın!

Deri ceket modelleri ve kombinlerini incelemek ve ilham almak için galerimizdeki resimleri tıklayarak görseli büyütebilir ve detaylı incelemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

deri-ceketler-nasil-giyilir-2 deri-ceketler-nasil-giyilir-3 deri-ceketler-nasil-giyilir-4 deri-ceketler-nasil-giyilir-5

deri-ceketler-nasil-giyilir-6 deri-ceketler-nasil-giyilir-7
deri-ceketler-nasil-giyilir-8 deri-ceketler-nasil-giyilir-9 deri-ceketler-nasil-giyilir-10 deri-ceketler-nasil-giyilir-11 deri-ceketler-nasil-giyilir-12 deri-ceketler-nasil-giyilir-13
deri-ceketler-nasil-giyilir-14 deri-ceketler-nasil-giyilir-15 deri-ceketler-nasil-giyilir-16 deri-ceketler-nasil-giyilir-17 deri-ceketler-nasil-giyilir-18 deri-ceketler-nasil-giyilir-19 deri-ceketler-nasil-giyilir-20 deri-ceketler-nasil-giyilir-21 deri-ceketler-nasil-giyilir-22 deri-ceketler-nasil-giyilir-23 deri-ceketler-nasil-giyilir-24 deri-ceketler-nasil-giyilir-25 deri-ceketler-nasil-giyilir-26 deri-ceketler-nasil-giyilir-27 deri-ceketler-nasil-giyilir-28 deri-ceketler-nasil-giyilir-29 deri-ceketler-nasil-giyilir-30 deri-ceketler-nasil-giyilir-31 deri-ceketler-nasil-giyilir-32 deri-ceketler-nasil-giyilir-33 deri-ceketler-nasil-giyilir-34 deri-ceketler-nasil-giyilir-35 deri-ceketler-nasil-giyilir-36 deri-ceketler-nasil-giyilir-37 deri-ceketler-nasil-giyilir-38 deri-ceketler-nasil-giyilir-39 deri-ceketler-nasil-giyilir-40 deri-ceketler-nasil-giyilir-41 deri-ceketler-nasil-giyilir-42 deri-ceketler-nasil-giyilir-43 deri-ceketler-nasil-giyilir-44 deri-ceketler-nasil-giyilir- deri-ceketler-nasil-giyilir-1

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

3 yorum

yazıyla resimler uyuşmamış

Cevapla
satı çoban  -  28 Ekim 2012 / 20:49

bence kot yada mine jean etekle süper olur

Cevapla

deri ceket ve deri pantolonun modası asla geçmez bu 1. kural 2. kural koyu renk giyilmez göz yorar demiş tamamen yanlış balıkçı siyah kazakla siyah deri mont nasıl göz yorar Allah’ını seversen ?

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et