Tüm Saç Renkleri

Sepet – Hazır Saç Örgüsü Nasıl Yapılır / Video ve Modelleri

Yurt dışında Sepet olarak tanınan bizde Hasır- sepet saç örgü modeli olarak bilinen bu modelin yapılışı oldukça basit olmasına rağmen iki kişinin olması gerektiğini hatırlatalım. Yani evde tek başınıza yapabileceğiniz bir model değil.

Yapılışı

Sepet örgünün kolay yapılabilmesi için saç şekillendirici kullanmanız gerekmektedir. İlk Aşamada sol elinizde dört tutam saç sağ elinizde de bir tutam saç alarak sepet örgüsünü birbirinden geçirerek rahatlıkla bu modellerin farklı tarzlarını yapabilirsiniz. Aşağıda bu teknik kullanılarak yapılmış farklı sepet hasır saç örgüsü modellerini göreceksiniz.

hasır sepet saç örgüsü yapılışı
Aşağıdaki video’da yapılışının anlatıldığı sepet – Hasır saç örgüsü modeli

İnstagram’da @antestradahairın paylaştığı bu v.ideo ile de kolaylıkla sepet saç örgünün nasıl yapıldığı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sepet Saç Örgüsü Modelleri

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et