Tüm Saç Renkleri

Ev Dekorasyonunda Yeni Trend: Endüstriyel Demir Boru Duvar Rafları

Ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan duvar raflarında artık yeni bir trend var. Endüstriyel demir boru duvar rafları. Duvar rafları ev dekorasyonun önemli bir parçası olduğundan evin tarzını ve ritmini önemli ölçüde belirleyici bir konumdadır. Ev dekorasyonunuzda retro, rustik veya endüstriyel tarzda dekorasyon fikirleri için tercih edebilirsiniz.  Mutfak, banyo, salon, oturma odası, çocuk odası dahil olmak üzere evin hemen hemen her odasında kullanımına ihtiyaç duyulabilir. Gelin hep birlikte kullanım alanlarını, ev dekorasyonundaki önemine hep birlikte bakalım.

Endüstriyel Demir Boru Duvar Rafları

Endüstriyel Demir Borular, sanayi devrimi ile birlikte özellikle Avrupa ve Amerika’da sıklıkla kullanılmaya başlanmasına karşın dekorasyon ürünü olarak raf sistemlerinde kullanılması daha yakın bir tarihe işaret etmektedir.

Endüstriyel demir borular hem şık ve estetik bir değer taşırken hem de uzunluk ve genişlik olarak modüler sistemde arttırılabildiği için farklı formlarda pek çok özel uygulama yapılabilir bu da ev dekorasyonu açısından benzersiz bir tasarım yapabilmenize olanak sağlayacaktır.

Endüstriyel Demir Boruların fiyatları malzemesi ve estetik tasarımlarına göre set halinde ya da raflarla birlikte satılmaktadır. Ayrıca Endüstriyel Demir Boru ayakları da ayrı şekilde satılabilmektedir.

ev dekorasyonunda yeni trend: endüstriyel demir boru duvar rafları 1

Endüstriyel Demir Boru ayakları demir dökümlü yada pirinç olmak üzere 30 ile 50 tl arasında değişen fiyatlara satılmaktadır.

Rustik Dekorasyon Tarzı ve Duvar Rafları

Rustik dekorasyon bildiğiniz gibi hem eski olanı ( Retro tarzı ) hem de doğal olanı buluşturan bir dekorasyon tarzıdır. Bu tarzın en önemli unsurlarından biri de kuşkusuz ki endüstriyel demir borular ve doğal, ağaç ahşaplardır. Bu iki tarzın birleşmesi ile de ev dekorasyonunuz için görünüşünü tamamen değiştiren rustik tarzında bir dekorasyon tarzı yaratabilirsiniz.

Dekoratif Rafların Kurulumu Nasıl Yapılır

Dekoratif rafların tamamı montaj yani monte ve de-monte yöntemlerine göre kurulmaktadır. Piyasada satılan tüm raflarda hazır kurulum için gerekli tüm malzemelerin içeriğinin paketli olarak gelmesi ile oluşur.

Endüstriyel Demir Boru Duvar Rafları da yine demir borular, ağaç raflar ve levha parçalarından oluşmaktadır. Kurulumu son derece basit olan bu raf düzeneklerinin en önemli avantajlarından birisi ise kurulacak raf sayısının isteye göre artırılabilir olmasındır.

Fiyatlar

Piyasa’da çok farklı çeşitlilikte raf tararım ve çeşitliliğini bulmak mümkündür, kullanılan malzemelerin kalitesi, doğal yapısı ve tasarım çeşitliliğine göre fiyatları da oldukça değişkenlik göstermektedir.

En kaliteli malzemelerden ve doğal ağaçlardan oluşan rafların ise fiyatları ise 320 ile 730 tl arasında değişmektedir.

Endüstriyel Demir Boru Duvar Rafların Ağaç Çeşitleri ve renkleri

ev dekorasyonunda yeni trend: endüstriyel demir boru duvar rafları 2
ev dekorasyonunda yeni trend: endüstriyel demir boru duvar rafları 8

Yukarıdaki görselde’de görebileceğiniz gibi kullanılabilecek Rafların çeşitleri ve renkleri:

Meşe

Doğal Bambu

Hurma

Teak

Maun

Koyu Ceviz

Örnek Raf Tasarımları

Aşağıda Endüstriyel ve Rustik dekorasyon tarzlarını benimseyen örnek tasarımlarda raf tasarımlarından ilham almanız için örnekler sunmak istiyorum bu rafların tamamını https://estetikev.net/ sitesinden satın alabilir, inceleyebilir ve fiyat karşılaştırmalarında bulunabilirsiniz. Kaynak olarak biz de bu sayfayı baz aldığımızı belirtmek isterim.

ev dekorasyonunda yeni trend: endüstriyel demir boru duvar rafları 3
ev dekorasyonunda yeni trend: endüstriyel demir boru duvar rafları 4
ev dekorasyonunda yeni trend: endüstriyel demir boru duvar rafları 5
ev dekorasyonunda yeni trend: endüstriyel demir boru duvar rafları 6

9 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Kaynak :

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et