Tüm Saç Renkleri

Cafe Dekorasyon Konseptleri Nelerdir?

Dekorasyon Cafe açmak son zamanlarda Dünya’nın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de girişimci ve yatırımcıların en gözde işleri arasındaki yerini aldı. Her yerde olan standarda yakın cafe konsepti açmak yerine dünyadaki trendleri takip etmek ve son dönemde gözde olan konsept kafelerden açmak sizi rakiplerinizden bir adım ileriye taşıyacaktır.

cafe dekorasyon

Brunch Cafe Dekorasyonu: Uzun ve rahat kahvaltı yapmak isteyenlerin tercihi haline gelen brunch cafeler, zengin kahvaltı çeşitleriyle insanları kendisine çekmeyi başarıyor. Genellikle büyük bahçeli ve içinde çocuk oyun alanlarının bulunduğu mekânların ev sahibi olduğu brunch kafeler için insanlar hafta sonu için yer bulamıyor.

İstediğin Gibi Yaz Konsepti: İstenipte yüze söylenemeyen tüm duyguların duvarlara, masalara, peçetelere yazıldığı bu konsepte gençler oldukça fazla ilgi duyuyor. Genellikle içinde nostaljik unsurların yer aldığı eski Türk filmlerinden afişlerle canlı tutulan mekanlarda geçmişten günümüze yazılan yazılarda gençler iç döküp rahatlıyor.

Kitap Cafe Konsepti: Cafeye gittiğinizde sadece bir şeyler yiyip içmek değilse tek amaç, sosyalleşmek, aradığınız bir kitaba ulaşmak, mailleri kontrol ederken bir yandan da arkadaşlarınızla kahve içmekse kitap cafe dekorasyonu tam size göre.

Kedi Cafe Konsepti: Siz dışarı çıkarken kedinizin evde tek başına kalmasını istemiyorsanız onun da sosyalleşmesini ve dışarda ama güvenli bir alanda vakit geçirmesini istiyorsanız kedi cafelere gitmenizi öneririz. Kedi sahiplerinin rahatlıkla gelebileceği kediler için uygun oyun alanlarının var olduğu cafeler oldukça revaçta.

cafe dekorasyon konseptleri nelerdir? 1

70’ler 80’ler 90’lar Cafe Konsepti: Geçmişe özlem duyuyorsanız veya hiç görmediğiniz o günleri merak ediyorsanız bu cafeleri ziyaret edebilirsiniz. Hazırlanışında, dekorasyonunda, sunumlarında ve tatlarında tamamen 70’ler, 80’ler ve 90’ların yer aldığı zenginliklerin yer aldığı bu konsepte dâhil cafeler görmek isteyenler için oldukça özel bir yere sahip.

Nargile Cafe Dekorasyon Konsepti: Günümüzde popüler olan nargile keyfi cafelerede yansımaktadır. Bireyler hem arkadaşlarıyla beraber vakit geçirmek hem de nargile keyfini beraberinde tamamlamak isteyebiliyor. Nargile cafe dekorasyonu hedef kitleye göre değişmektedir. Kafenin bulunduğu semte, sunduğu nargile içeriğine göre değişmektedir.

Sizde eğer farklı konseptler geliştirmek istiyorsanız veya bir iç mimardan destek almak istiyorsanız istanbulda bulunan iç mimarlık ofisi www.wawainteriors.com ile iletişime geçebilirsiniz.    

7 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et