implant
Tüm Saç Renkleri

Didem Arslan Yılmaz saç rengi ve Modelleri

Didem Arslan Yılmaz özellikle Habertürk ekranlarında karşımıza çıkan ve siyaset programları ile tanıdığımız Türk haber spikeri ve muhabir.  1974 doğumlu olan ve şu anda 45 yaşında olan Didem genellikle hep kısa saçları ile televizyon ekranlarında görünüyor.

Saç Rengi

Didem Arslan Saç rengi olarak kısa saçlarına rağmen karamel kahverengi kullanan çok sayıda olmayan kadınlardan birisi. Bakır yansımalar, kahverengi ve bal rengi ışıltılar ile çok güzel bir saç rengi yakaladığını söylemek mümkün. Bu saç renginin kendisini çok daha genç gösterdiğini de söylemek mümkün.

Kullanmanız gereken saç boyaları: 7.7 Neva Color Karemel ya da 7.65 Altın parıltılı kahverengi 30’luk oksidan.

Saç Modelleri

Koyu siyah ve kumral tonlarındaki saç renginin kendisini daha yaşlı gösterdiği aşikar. Yine kısa saç modeli olarak kısa saç kesimini tercih etmekte.

Bu saç renginde yine kısa saçlarının uçlarına ışıltılar atıldığını görüyoruz. Normelde doğal saç rengi siyah ancak hem kahverengi tonlar hem karamel ve balköpüğü saç boyaları ile bu saç renkleri elde edilmiş.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et