Tüm Saç Renkleri

Elmas Yüz Şekli için Saç Modelleri

Elmas yüz şekline sahip olanların doğru bir model seçmesi bulundukların ortamın aurasını değiştirmelerine olanak sağlamaktadır. Bu yüz şekli için saç modelleri, orta topuz, lob, sıkılaştırılmış Fransız topuzu ve sabitlenmiş perçemler olarak bilinmektedir. Sık kullanılan bu modellerin yanında tek taraftan tutturulmuş bob, yana süpürülen saçlar ve anne topuzu da tercih edilebilecek modeller arasındadır.

Elmas Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek

Bu yüz şekline sahip olan erkekler şanslıdır. Çünkü kullanabilecekleri pek çok saç modeli bulunmaktadır. Genellikle yanları, arkaları kısa, üstleri uzun saç modelleri bu yüz şekline sahip erkeklere yakışmaktadır. Kesimin kademeli yapılması ve perçemlerden uzak durulması tavsiye edilmektedir.

Elmas Yüz Şekline Sahip Ünlüler

En çekici yüz şekli olarak kabul edilen elmas yüze Megan Fox ve Jennifer Lopez örnek gösterilebilir. Bunların yanında Elizabeth Hurley ve Scarlett Johansson da aynı yüz şekline sahip ünlüler arasındadır. Bu yüz şekline sahip erkek ünlüler arasında Johnny Depp ve Cillian Murphy bulunmaktadır.

elmas yüz şekline sahip ünlüler
@meganfox

Başka yüz tiplerinin nasıl olduğunu Yüz Tipi Nasıl belirlenir konumuza tıklayarak görebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et