Tüm Saç Renkleri

Protez Saç Kullanan Erkek ve Bayan Ünlüler

Ünlü isimleri ekranlar hep kusursuz görürüz bunun sırrı ise birçok teknikten faydalanmaktır. Özellikle ünlü isimlerde saçlar her zaman hoş bir görünüme sahiptir işte burada kullanılan protez saçtır. İşte bizde bugün protez saç kullanan ünlüler kimler bunları yakında inceledik. Es geçmeden söyleyelim protez saç kullanan bayan ünlüler de mevcut bu isimleri yazımızda detaylı olarak belirttik ve anlattık. Aşağıdaki bilgileri www.sacekiminiz.com adresinden alarak paylaşıyoruz bu adreste daha detaylı bilgiler mevcut. Ünlüler sizin esin kaynağınız ise bunları inceleyip sizde bu saçlara çok rahat kavuşabilirsiniz.

Ünlülerin Protez Saç Tercih Etme Sebepleri

  • Yoğun sıklık sağlaması ve daha iyi görünüm oluşturması
  • Kullanımının rahat ve pratik olması
  • Maddi yönden fiyatlarının makul olması
  • Bakımının kolay ve sürekli olmaması
  • Kendi saç telinden üretilmesi
  • Yüz yapısına göre şekillendirilmesi
  • Genç bir görünüm sağlaması ve 10 yaş gençleştirmesi
  • Naturel bir görünüm oluşturması hoş tarz katması
  • Kişiyi görünüm bakımında tatmin etmesi
  • Modern bir etki oluşturması

Hangi Ünlüler Saç Protezi Tercih Ediyor?

protez saç kullanan erkek ve bayan ünlüler 1

1.Tolga Karel

Birçok kişi onu Yaprak Dökümü dizide oynadığı rol ile tanıdı ve birçok dizede de rol aldı. Onun saçlarını merak eden çok fazla oldu. Survivor yarışmasına katılması ile de her şey tam ortaya çıktı, saç protezi kullanıyordu. Yalnız yakışıklı oyuncu da çok doğal ve güzel bir görünüm sağlamıştı.

protez saç kullanan erkek ve bayan ünlüler 2

2.Kemal Doğulu

Birçok kişi onu İşte Benim Stilim yarışma programında yaptığı yorumlarla tanıyor. Kusursuza yakın görünümün altında saç protezi yattığını biliyor muydunuz? Kardeşi de oyunculuk ve sunuculuk yapıyor. Kemal Doğulu da moda ile ilgileniyor aynı zamanda şarkıcı. Birçok kişi ekranlarda saçlarının yapay olduğunu anlamamış bile.

protez saç kullanan erkek ve bayan ünlüler 3

3.Nuri Alço

Türk sinemasının eski isimlerinden Nuri Alço kötü karakterleri canlandırması ile bilinir. Sarışın ten rengi ve saçları ile herkesi etkilemiştir. Yaşının geçmesi ile beraber saçları döküldü bu duruma çare olarak da yapay saçları denedi. Görünümü son derece hoş ve bütün. Sizden ondan ilham alarak saçsızlıktan kurtulabilirsiniz.

protez saç kullanan erkek ve bayan ünlüler 4

4.Mustafa Ceceli

Son dönemde şarkıları ile öne çıkan isim Mustafa Ceceli boşanması ve tekrar evlenmesi ile de gündem olmuştu. Onun saçlarının hep aynı görünüme sahip olduğunu görmüşsünüzdür. İşte bu ten rengine ve yüz yapısına yakışan kendi orijinal saçları değildir ama onun görünümden yola çıkarak sizde deneyebilirsiniz. Saç sorunu çekenler için sempatik şarkı iyi bir örnek diyebiliriz.

protez saç kullanan erkek ve bayan ünlüler 5

5.Oğuzhan Koç

Oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç Çok Güzel Hareketler isimli programla öne çıkmış daha sonra da şarkıcılığa geçiş yapmıştı. Yakışıklı görünümün altında ne yatıyor derseniz hemen söyleyelim uyguladığı saç görünümü. Protez saç kullanan Oğuzhan Koç gerçekten çok doğal görünüyor. Kesinlikle bu alanda en iyi tarzı yakalayanlardan biri diyebiliriz. Yakışıklı oyuncu-şarkıcı daha önceleri de saç ekimini denemiş ama sık görünüm elde edemediği için bu yönteme başvuranlardan.

6.Saç Protezini Kullanan Diğer Ünlüler

Murat Boz, Tayanç Ayaydın, Mim Kemal Öke, Fatih Ürek, Coşkun Sabah, Mahmut Hekimoğlu, Bülent Serttaş, Erol Evgin, Enis Arıkan, Selami Şahin gibi birçok ünlü isimde bu yöntemi kullanıyor. Bu isimlerinde saçları son derece sık görünümlüdür. Konu hakkında tüm detayları merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://sacekiminiz.com/protez-sac-kullanan-unluler-ve-fotograflari-yerli-yabanci/

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et