Tüm Saç Renkleri

Dolgit Krem Nedir – Kullanıcı Yorumları

Dolgit Krem, iltihap kurutucu ve ağrı kesici özelliğine sahiptir. Reçeteye ihtiyaç duymadan kolaylıkla temin edebileceğiniz bu ilacı eczanelerde ve internette bulabilirsiniz. Dolgit Krem fiyatı 2019 yılı itibari ile ortalama 9.40 TL’dir.

Dolgit Krem Etken Maddesi

100 gram krem içerisinde ana etken madde olarak 5 gram kadar ibuprofen bulunmaktadır. Ayrıca ana etken maddeye ek olarak Para-Hidroksibenzoik asit metil esteri sodyum tuzu gibi yardımcı etken maddelerde bulunmaktadır.

dolgit krem nedir - kullanıcı yorumları 1

Krem Etkileri

Asıl görevi iltihap kurutucu ve ağrı kesici olarak gösterilmektedir. Ayrıca adele romatizması, eklem iltihabı, spor yaralanmaları, travmaya bağlı yaralanmalar, bel ağrısı, kas ağrısı, eklem ağrısı, tendon ağrısı gibi durumlarda da tedavi amacıyla kullanılabilmektedir.

Yan Etkileri

• Kremi sürdüğünüz bölgede kızarıklık
• Kremi sürdüğünüz bölgede kaşıntı
• Kremi sürdüğünüz bölgede hassasiyet

Bazı kişilerde yaşanabilir. Bu yan etkilerin ortaya çıkması durumunda kremin kullanımı kesilmelidir.

Muadili

Kremin birkaç farklı muadili bulunmaktadır. Bu muadilleri arasında en çok tercih edilenler ise:

⦁ APIREKS
⦁ ARTRIL
⦁ BALAFEN
⦁ BIOPHEN
⦁ BRUFEN
⦁ BRUPREX

Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda gördüğüm en mucizevi ilaçlardan bir tanesi. 10-15 gündür çektiğim ayak baş parmağımdaki ağrıyı, bir buçuk günde buhar eden harika krem. arkadaşım da bilek ağrısını kolayca geçirdiğini söylemişti. tavsiye edilir ama siz yine de bi doktorunuza görünün.

https://eksisozluk.com/entry/90797224

Kas yırtılması için doktorun verdiği ilaç.. sürdükten sonra hasarlı bölgeyi açıkta bırakın, yoksa alerji yapar dedi.

An itibariyle mutluluk gözyaşı dökmeme sebep olan merhem. menisküs ağırısıyla kıvranıyorum. kaç tane diklofenak temelli ilacı içtim sayamadım. yine de geçmedi. merhemi sürdükten 5 dakika sonra ağrı kesildi. 

https://eksisozluk.com/entry/63679285

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisiyim, Özellikle sağlık alanında özgün ve kaliteli içerikler oluşturmaktayım.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et