Tüm Saç Renkleri

İngiliz Güzellik Kraliçesi Finalisti Müslüman Güzel Oldu

İngilterenin Miss England Finalistlerinden biri Pakistan asıllı Müslüman güzel Sara Iftekhar oldu. İngilizlerin klasik güzellik anlayışından hayli uzakta yapısı ile finalistler arasına girmeyi başardı. Aslında baş örtülü olmasa da müslüman. Pakistanlı Sara Iftekhar 20 yaşında esmer yapısı, siyah saçları büyük iri bal rengi gözleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bu farklıklar ile küreselleşen dünyada güzellik anlayışının da değiştiğini gözlemliyoruz. Güzellik yarışmalarındaki bu farklı etnik kökenler bu algıyı oluşturan en büyük etken. Özellikle müslüman güzellerin finalist kalması ile daha da netleşmiş olarak görüyoruz.
i̇ngiliz güzellik kraliçesi finalisti müslüman güzel oldu 1
i̇ngiliz güzellik kraliçesi finalisti müslüman güzel oldu 2 i̇ngiliz güzellik kraliçesi finalisti müslüman güzel oldu 3i̇ngiliz güzellik kraliçesi finalisti müslüman güzel oldu 4

i̇ngiliz güzellik kraliçesi finalisti müslüman güzel oldu 5

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et