Tüm Saç Renkleri

Davines Mask Color Saç Boyası Kataloğu

davines mask color saç boyası kataloğu 1Davines Mask Color Saç Boyası Renk Kataloğu

1983 yılından bugüne gerek ülkemizde gerekse dünyada en çok kullanılan saç bakım ürünü markası olan Davines İtalya menşeilidir. Kimyasal bir işlemden geçmeden tamamen doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan Davines Mask Color Saç Boyası saçlarınızı boyarken besleyecek bu nedenle de saçlarınıza hiçbir zarar vermeyecektir.

Davines Mask Vibrachrom Natural Serisi

Etkileyici renk alternatifleri bulunan, yeni nesil boya olarak adlandırılan Mask Vibrachrom renk seçimi de oldukça büyüleyicidir. Doğal renkler olarak adlandırılan Davines Mask Natural, saç yüzeyinde parlak görünüm oluşturup, saç tellerinde pürüzsüz bir renk dağılımı da gerçekleştirir.

davines mask color saç boyası kataloğu 2

Davines Mask Warm Natural

Her hanımın cesaret edemeyeceği sıcak ve ateşli renk seçeneklerini saçlara yansıtan Davines Mask Vibrachrom Warm Natural serisi, iddialı hanımlar için ideal bir seçimdir. Ayrıca bu saç boyaları doğal içerikli olması sebebi ile günümüzde kullanılan ve birçok kimyasal işleme tabi tutulan saç boyalarının aksine saçınıza zarar vermemektedir.

Davines Mask Vibrachrom Intense Natural Serisi

Mask Vibrachrom Intense içeriğindeki doğal bitki özleri sayesinde saçlarınızın köklerini ve gövdesini koruma altına alarak, besleyip, saç renginde koyu tonları tercih edenlerin seçimi oluyor.

Davines Beyaz Saç Boyası Serisi

Kadınların vazgeçilmez tercihlerinden beyaz saçlar günümüzün en şık akımlarından birisidir. Davines içerdiği doğal maddeler ve renk pigmentleri sayesinde günümüzün beyaz saç modasını en iyi şekilde uygulanmasını sağlıyor.

davines mask color saç boyası kataloğu 3

Davines Mask Vibrachrom Ash Serisi

Saçlarınızda parlaklık vazgeçemediğiniz bir durum ise Mask Vibrachrom Ash serisi doğal içeriği ile nüfuz ederek parlaklık veren Davines Mask Ash serisinde her saç rengine uygun ton bulabilirsiniz. Bitki özleri ile geliştirilen içeriğiyle, parlaklık kimyevi ilaçlarla değil de doğal olarak sağlandığı için çok daha kalıcıdır ve parlaklık boyanın saçın her noktasına eşit dağılması ile oluşmaktadır.

davines mask color saç boyası kataloğu 4

Davines Mask Vibrachrom Sand Serisi

Sand Serisi kremsi yapısı ile saç tellerine tek tek tutunup, saçlara hacim kazandırıyor. İçeriğinde bulunan kremsi formül saça tane tane tutunduğundan saçın hacimli bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

davines mask color saç boyası kataloğu 5

Davines Mask Vibrachrom Golden Serisi

Tamamen doğal içeriği ile altın renkler olarak adlandırılan sarının her tonuna ulaşabilirsiniz. Zarif bir sarışın olmak istiyorsanız herhangi bir kimyasal madde bulundurmaysan bu kategorideki renk tonlarına bir göz atarak seçim yapmalısınız.

Davines Mask Vibrachrom Copper Serisi

Kahverengi saç rengini saçlarında ışıltı ile taşımak isteyenlerin seçimi olan Davines Mask Copper da, kahverengi’nin en detaylı tonlarını bulabilirsiniz. Bitkisel lipit bileşenleri ile tasarlanan boya tamamen doğal özütlerden ve süt proteininden yapılmış bu boya saçlarınızda daha kalıcıdır.

davines mask color saç boyası kataloğu 6

Davines Mask Vibrachrom Red Serisi

Mask Vibrachrom Red Serisi Kızıl saç tutkunu hanımlar için kahverengi ve kırmızı arasındaki bütün iddialı tonları kategorisinde bulundurmaktadır.

Davines Mask Vibrachrom Violet Serisi

Saç rengi olarak farklı renkler seçmek isteyenler için Davines Mask Violet serisi, mor tonlarına sahiptir. Saçlarınızın mor ya da morun tonlarında görünmesini istiyorsanız size uygun saç rengini seçebilirsiniz.

Davines Mask Vibrachrom Special Black Serisi

İçerdiği hidrolize süt proteinleri ve özel formülü sayesinde her çeşit saçta korumanın yanı sıra, renk moleküllerinin saç ile enfes buluşması sonucunda saça eşit derecede yayılarak bütün saç gövdesinde dipten uca ışıldıyarak, Davines mask special black hidrolize süt proteinleri sayesinde saçınızı yapılandırır ve nemlendirir.

davines mask color saç boyası kataloğu 7

Davines Mask Vibrachrom Mahogany Serisi

Tamamı doğal bileşenlerden oluşan, iddialı renk pigmentleri ile saçlarda dolgun görünüm oluşturan Davines mask mahogany açık, orta, koyu kahverengi ve kumral olmak üzere 4 farklı tona sahiptir. İçeriğinde barındırdığı renk pigmentleri ile kalıcı renk tonları oluşturuyor.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et