Tüm Saç Renkleri

Coresatin Krem Nedir – Kullanıcı Yorumları

Coresatin Krem, cilt problemleri için kullanılan etkili bir kremdir. Mavi, sarı, pembe renkli kutularda birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır. Kolaylıkla temin edebileceğiniz coresatin krem fiyatı yaklaşık olarak 50 ile 80 TL arasında değişmektedir.

Coresatin Krem Etkileri

Cilt sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilen bu kremler ayrıca mükemmel bir cilt bakım kremidir. Özellikle ciltte yaşanan renk değişimi, pullanma, döküntü, sivilce, iltihap, tahriş gibi rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Ciltte hücre yenilenmesini arttır ve cildi nemlendirir.

coresatin krem nedir - kullanıcı yorumları 1

Yan Etkileri

İlacın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat yine içeriğinde yer alan maddelere bağlı olarak bazı kişilerde alerjik reaksiyonlar meydana gelebilir. Bu olası alerjik reaksiyonlar:


⦁ Ciltte tahriş
⦁ Ciltte kızarma, kaşıntı ve döküntü
⦁ Baş dönmesi
⦁ Mide bulantısı

Kullanım Şekli

İnce bir tabaka halinde cilde sürülen bu krem gün içerisinde 2 veya 3 defa uygulanmalıdır. Uygulama esnasında gözlere temas etmemesi konusunda özen gösterin.

Piyasa’da aynı özelliklerde Muadili bulunmamaktadır.

2015 yılında piyasada TİTCK tüm illerin Sağlık Müdürlüklerine gönderdiği bir yazı ile bazı Coresatin Krem çeşitlerinin satışının durdurulması ile ilgili kararın kalktığını ve şu an piyasada satışının bulunduğunu da belirtelim.

Kullanıcı Yorumları

Yüzde egzema benzeri aşırı kuruluk ve gül hastalığı gibi rahatsızlığı olan bana çok olumlu etki etmiş merhem. 

https://eksisozluk.com/entry/94552083

yeni şişesiyle birlikte ben de kesinlikle içeriğinin değiştiğini düşünüyorum. eski kutudaki formu, egzama için gerçekten hayat kurtaran bir ilaçtı, fakat artık hiçbir işe yaramıyor. bunu almayı düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle almasın ve 70 tl’sinden olmasın derim.

https://eksisozluk.com/entry/90885527

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisiyim, Özellikle sağlık alanında özgün ve kaliteli içerikler oluşturmaktayım.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et