Tüm Saç Renkleri

Buçe Buse Kahraman Boyu ve Saç Rengi

Buçe Buse 1996 Yılında doğdu İzmir Dokuz Eylül üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun. Buse Cem Tatlıtuğ Ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. İlk -oyunculuk Deneyimini sinema filmin olan Kötü çocuk dizi ile yaşadı. Buçe Buse Kahraman  tv’de ise ilk dizi deneyimini 2018 yılı kasım ayında yayınlanacak olan Çarpışma dizisinde rol alması ile birlikte yaşayacaktır.

Buçe Buse Kahraman’nın Boyu ve Makyaksız Hali

Buçe buse çok çarpıcı, çok güzel bir yada çekici bir duruş sergilemese de doğal ve samimi görünüşü onu sevilen bir karakter yapmaktadır. Ten rengi: Açık buğday tenli olan Buçe Buse’nin boyu 1.79 olup 54 kilodur.  

Buçe Buse Kahraman Saç Rengi

Doğal Saç rengi orta kahverengidir. Kendisi saç uçlarının bir daha açtırıp yaklaşık 1.5-2 ton kadar açtırıp doğal duran bir ombre renk geçişi elde etmeyi seviyor ki bu saç rengi de kendisine çok yakışıyor açıkçası. Bunun haricinde genellikle kendi saç rengini kullanmayı tercih ediyor.

 

buçe buse kahraman boyu ve saç rengi 1 buçe buse kahraman boyu ve saç rengi 2 buçe buse kahraman boyu ve saç rengi 3 buçe buse kahraman boyu ve saç rengi 4

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et