Tüm Saç Renkleri

Bepanthol Krem Kullananların Yorumları

Bepanthol eski ve daha etkili adı ile Bepanthen aslında Beyer’in ürettiği ve eczanelerde satılan bir cilt kremi idi. Yanıklara, yaralara, Güneş yanıklarına, Epilasyon sonrasında, aşırı kuru ciltleri nemlendirmek için, çatlayan dudaklara en iyi gelen nemlendirin, onarıcı kremdi. B vitamini kombinasyonu içerdiği için cilt sorunlarında cildin yenilenmesine yardımcı  olmaktaydı. 2014 senesinde piyasadan kaldırıldı. Sonra yerine etkisi daha az aşağıda yer alan ürünleri getirdiler. Hiç biri Bepanthen’in yerini tutmasa da buna en yakın krem Bepanthol pişik merhemidir.

bepanthol krem kullananların yorumları 1

Pişik merhemi

Özellikle nemlendirici olarak kullanılan bepathoş pişik merhemi piyasada yüksek miktarlara satılan en iyi nemlendiriciler ile boy ölçüşebilecek düzeyde memnuniyet sağlıyor. Özellikle çok kuru ciltler için mükemmel bir nemlendirici. Bebeklerde pişik için kullanıldığı gibi biz kızlar bunu her yerimize kullanıyoruz.

Önemli : Bepanthol Cilt Bakım Kremi ile tek farkı pişik merhemi daha uzun süre nemlendirmekte.

Kullanıcı Yorumları

Gece dudaklarıma sürüp,sabah uyanınca blistex med plus’tan daha iyi nemlendirme,onarma sağladığını görünce çok şaşırdım.

Tırnaklarıma sürdüğümde yumuşacık yaptığını fark ettiğim krem.

Nemlendiricilerin verdiği hissiyatı sevmediğim ve çoğu yüzümü yaktığı için kullandığım üç-beş kremden biridir. sivilce izlerimin hafiflemesine yardımcı olmuş ve sivilce tedavim sırasında kuruyan normalde yağlı olan cildime iyi gelmiştir.

https://www.suslusozluk.com/bepanthol-pişik-merhemi?i=725203
bepanthol krem kullananların yorumları 2

Sensiderm krem

Egzama ve alerjik reaksiyonlar sonucunda ortaya çıkabilecek tahriş, kızarıklık, kaşıntı gibi cilt sorunlarını gidermeyi hedefleyen krem. içinde kortizon yok, bebeklerde ve çocuklarda da kullanılabiliyor.

 Yanakları aşırı kuru, hassas olan bir insan olarak ba-yıl-dım. özellikle banyodan sonra dayak yemiş gibi kızarıp moraran yanaklarıma ilaç gibi gelen krem.

https://www.suslusozluk.com/bepanthol-sensiderm-krem?i=710812

Kısa süreli kaşıntılarda hem kendimiz hem de bebeğimiz için kullanabildiğimiz bir krem.

bepanthol krem kullananların yorumları 3

Cilt bakım kremi

Özellikle biz kadınlar tarafından en çok kullanılan ürünü olan Bepanthol Cilt bakım Kremi özellikle çabuk emilen, makyaj öncesi sürdüğümüzde kusma yapmayan,

2019 Fiyatının: 22.50 tl olduğunu belirtelim. Bepanthol 3’lü Cilt Bakım alırsanız da onun da fiyatı 50 tl.

Kullanıcı Yorumları

benim karma cildimle hiç anlaşamadı bu krem. nasıl kullanabilirim diye düşünürken dedim bari göz çevreme süreyim. sonra üstüne far sürünce muhteşem bir far bazı olduğunu fark ettim. 

https://www.suslusozluk.com/bepanthol-cilt-bakım-kremi?i=748751

Cildim kuruduğunda sürüyorum ve şıp diye nemlendiriyor, sivilce yapmıyor.
Haftada 2 gün acnelyse ve madecassol ile karıştırarak kullanıyorum. Cildimi hafif hafif soyarak sivilce lekelerimi azaltmamda yardımcı oluyor. Bu soymayı gerçekleştirirken kurutmuyor.
Her akşam kaşlarıma sürüyorum, daha çabuk uzamasını sağlıyor.
Regl dönemlerimde mutlaka sivilce çıkar. Bu dönemlerde çıkan sivilcenin üstüne biraz sürüyorum ve çabucak sönmesini sağlıyor.

bepanthol krem kullananların yorumları 4
bepanthol krem kullananların yorumları 5

Dudak bakım kremi

Bepanthol’un kullanıcılar tarafından çok sevilen bir başka kremi. 7.5 ml’si 15 tl’dir.

Kullanıcı Yorumları

Dudak kenarım da kuruluktan oluşan ve ne yaparsam geçiremediğim yarayı sadece bir gecede geçiren krem.
o kadar memnun kaldım ki sanırım bundan sonra hiçbir lipbalma para vermeyeceğim. ilk kez likit mat rujlar dudağımda bu kadar pürüzsüz duruyor o kadar söyleyeyim ! alt dudağımdaki o deri soyulmalarını sora erdirdi.

bepanthol krem kullananların yorumları 6

Onarıcı bakım merhemi

bepanthol krem kullananların yorumları 7

Bepanthol body lotion f nemlendirici

3 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] ki biz öncelikle bebeğimize pişik önleyici krem olarak sıklıkla tavsiye edilen Bepanthol  ( Eski adı ile bepanthen Krem satın aldık ) Bir kutu krem 45 tl […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et