Tüm Saç Renkleri

Beaulis Mini Yüz Paleti

Gratis’lerde satılan Beaulis Mini Yüz Paleti ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Markanın ürünlerinin çok övülmesi üzerine standını biraz karıştırmaya gittim ve hem fiyatının çok uygun olması hem de işlevsel olabileceğini düşündüğüm için aldım. Aslında büyük beklenti içinde değildim çantada kocaman paletleri taşımak zor oluyor. İlk bakışta güzel yönleri sadece küçük olması ve minik bir paletle hem göz hem de yüz makyajımı tamamlayabilecek olmanız harika.

Ambalajının ufak olması harika, herhangi bir yere giderken veya günlük olarak çantaya atıp çıkmak için uygun boyutta. Boyutu hemen hemen bir parmak uzunluğunda. Ürün gramajı çok iyi, toplam 7,5 gram ürün var ve bu uzun süre kullanılabilecek bir miktar.

beaulis mini yüz paleti 1
Beaulis Mini Yüz Paleti renkler

Gratis mağazaları ve google Alışveriş sayfasından satın alabilirsiniz. Gratiste fiyatı 13 tl internette 10 tl’ye bulabilirsiniz.

Bronzer kısmı; bronzer rengini çok beğendim, birçok ten rengine uyum sağlayabilecek tatlı bir renk. Çok rahat göz makyajında da kullanılabilir. Hatta aydınlatıcı ile güzel bir ikili olur. yüzde çok kolay dağılıyor ve fırçayla ilk dokunduğunuz yerde yapışıp kalmıyor. 

Aydınlatıcı kısmı; çok sevdim diyemem en azından highlighter olarak. Çok sim sim kalıyor, fırçayla dağıttım ama simler dağılıp yüzüme saçıldı. Çok mikro boyuttalar ancak gözeneklerime dolup belli etti, bu sebeple göz makyajımda göz kapağımın üstünü aydınlık göstermesi amacıyla kullanacağım.

beaulis mini yüz paleti 2
Beaulis Mini Yüz Paleti

Allık kısmı; allık rengine ise bayıldım. Çok olmasa da the balm hot mama allığı andırıyor. Koyu bir pembe ve içinde mikro boyutta ışıltılar var. Yalnız gerçekten çok pigmentli, dikkatli kullanılması gereken bir ürün. i̇lk denememde suratınızı pespembe yapabilir. Aslında pigmentasyonun bu denli yoğun olması uzun süre kullanım fırsatı sunuyor. Dikkatli kullanımla sorun olmayacaktır.

beaulis mini yüz paleti
Beaulis Mini Yüz Paleti

Uygun fiyata alınabilecek hem yüz için hem de göz farı olarak muhteşem duracak, oldukça ekonomik bir palet!!

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et