Tüm Saç Renkleri

Fito Krem Etkisi ve Kullanıcı Yorumları

Her derde deva mı? : Bunun cevabını ” Basit cilt yanıkları için evet” diyerek cevaplayabiliriz. Özellikle benim anne ve babamında çok sık kullandığı Fito Krem’den bahsetmek istiyorum sizlere.

Fito Krem satış fiyatı 2019 yılı itibari ile 17.25 TL’dir.

Fito Krem, cildi yenileyen ve gençleştiren bir cilt bakım kremidir. Hemen hemen her evde bulunan bu krem eczanelerden kolaylıkla temin edilebilir.

Fito Krem Etken Maddesi

Kremin ana etken maddesi Etilenglikol Monofenil Eter ve Triticum Vulgare Sulu Eksteridir. Her 1 gram krem için etken maddeler 50 mg kadar kullanılmıştır. Ayrıca kremin içeriğinde fenoksietanol, likid parafin, polietilen glikol, gliserin gibi yardımcı etken maddelerde bulunmaktadır.

fito krem her derde deva mı?

Fito Krem Etkileri

Cilt kremi olarak geçen fito krem özellikle cilt yaralarında, yanıklarda, sedef hastalığında ve egzama tedavisinde kullanılmaktadır. Ayrıca soğuk çatlaklarını iyileştirdiği gibi kiloya bağlı çatlaklara da iyi gelmektedir.

Fito Krem Yan Etkileri

Yaygın görülen yan etkisi olmamasına rağmen alerjiye bağlı olarak aşağıdaki yan etkiler ortaya çıkabilir.
⦁ Karın ağrısı
⦁ Kurdeşen
⦁ Mide bulantısı
⦁ Baş dönmesi
⦁ Nefes darlığı

Fito Krem Muadili

Kremin piyasada 20’den fazla muadili bulunmaktadır. Fakat bu muadiller arasında en çok tercih edilenleri:
⦁ Domingo tablet
⦁ Oraldin
⦁ Flaton
⦁ Nörodin
⦁ Pursennid

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisiyim, Özellikle sağlık alanında özgün ve kaliteli içerikler oluşturmaktayım.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et