Tüm Saç Renkleri

6-10 Yaş Kız Gelinlik Ve Tül Abiye Modelleri

Özellikle düğünlerde her yaştan küçük kızlarımızın ama özellikle 6-8 ve 10 yaş arasındaki kızların yakın akrabalarının düğününde ( ablası, abisi veya birinci derece akrabalarında ) Giymek için seçebilecekleri çok güzel şifon , Tül ve genellikle gelinlik tarzında şifon Abiye elbise ve gelinlik modellerini sizler için derlemek istedim.

Renk olarak genellikle pudra pembesinin seçildiği şifon tül kabarık etekli gelinlik- Abiyeleri özellikle küçük kızlar özel balolar, okul baloları ve düğünlerde rahatlıkla giyebilirler.

6-10 yaş kız gelinlik ve tül abiye modelleri 1

Nerede Satılır?

Bu tarz küçük gelinliklerin daha basit olanları ve genellikle 4-6 yaş arasındaki kızlar için satılanları internette 70-100 tl gibi bir fiyatla satın almanız mümkündür. Aşağıdaki abiye- nişanlık- gelinlik küçük elbiseleri ise instagram’dan @jiaduofashion bulabilirsiniz.

6-10 yaş kız gelinlik ve tül abiye modelleri 2

Şifon etekli bu elbiselerin fiyatları 200-400 tl arasında değişmekte. Ancak yukarıda adresini verdiğim hesap yabancı. Türkiye’de bu tarz elbiseler ise kalite ve güzellik olarak maalesef yok. Çok daha basit ve sıradan elbiseler bulmak mümkün.

6-10 yaş kız gelinlik ve tül abiye modelleri 3

Daha çok 7,8,9,10 ve belki 11 yaşındaki küçük kızlar için ideal olabilecek son derece güzel belkide ilköğretim mezuniyeti için seçebileceğiniz elbise modelleri.

6-10 yaş kız gelinlik ve tül abiye modelleri 4
6-10 yaş kız gelinlik ve tül abiye modelleri 5
6-10 yaş kız gelinlik ve tül abiye modelleri 6
6-10 yaş kız gelinlik ve tül abiye modelleri 7
6-10 yaş kız gelinlik ve tül abiye modelleri 8
6-10 yaş kız gelinlik ve tül abiye modelleri 9
pembe kız çocuk elbise abiye
çocuk 10 yaş abiye 2013

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

bunlari nasil sifaris ede biliriz

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et