Tüm Saç Renkleri

6-10 Yaş Kız Gelinlik Ve Tül Abiye Modelleri

Özellikle düğünlerde her yaştan küçük kızlarımızın ama özellikle 6-8 ve 10 yaş arasındaki kızların yakın akrabalarının düğününde ( ablası, abisi veya birinci derece akrabalarında ) Giymek için seçebilecekleri çok güzel şifon , Tül ve genellikle gelinlik tarzında şifon Abiye elbise ve gelinlik modellerini sizler için derlemek istedim.

Renk olarak genellikle pudra pembesinin seçildiği şifon tül kabarık etekli gelinlik- Abiyeleri özellikle küçük kızlar özel balolar, okul baloları ve düğünlerde rahatlıkla giyebilirler.

Nerede Satılır?

Bu tarz küçük gelinliklerin daha basit olanları ve genellikle 4-6 yaş arasındaki kızlar için satılanları internette 70-100 tl gibi bir fiyatla satın almanız mümkündür. Aşağıdaki abiye- nişanlık- gelinlik küçük elbiseleri ise instagram’dan @jiaduofashion bulabilirsiniz.

Şifon etekli bu elbiselerin fiyatları 200-400 tl arasında değişmekte. Ancak yukarıda adresini verdiğim hesap yabancı. Türkiye’de bu tarz elbiseler ise kalite ve güzellik olarak maalesef yok. Çok daha basit ve sıradan elbiseler bulmak mümkün.

Daha çok 7,8,9,10 ve belki 11 yaşındaki küçük kızlar için ideal olabilecek son derece güzel belkide ilköğretim mezuniyeti için seçebileceğiniz elbise modelleri.

Pembe Kız çocuk Elbise Abiye
Çocuk 10 Yaş Abiye 2013

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

bunlari nasil sifaris ede biliriz

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et