Tüm Saç Renkleri

En Güzel 19 Çocuk Abiye Saç Modeli

Özellikle düğün ve nişanlarda çocuk abiye saç modeli sıklıkla tercih edilir. Kadınlarda olduğu gibi saçlara yoğun kimyasal ( Saç spreyleri – ve boya işlemleri ) işlemler uygulanmayacağı için kız çocukları için seçilen abiyeler genellikle saç örgüsü şekilde olmaktadır. Bu konuda küçük kızlar için yani 6 yaş ile 12 yaş arasındaki çocuklar için özel günler, doğum günleri, nişan düğün gibi zamanlarda yapılabilecek saç tasarımlarını sergilemeye çalıştım.

Çocuk Abiye Saç Modeli

En çok tercih edilen saç tasarımlarının farklı tarzlarda saç örgüsü modelleri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle anneler kız çocukları için farklı saç stilleri oluşturmayı denemeyi çok severler. Eğer siz de ilgiliyseniz bu saç tasarımlarını örnek alarak farklı tarzlarda uygulamalar yapabilirsiniz.

Çocuk Abiye Saç Modelleri

Aşağıda kaynak ile yapılmış yoğun dalgalı şık bir saç tasarımı görüyoruz lakin gerçekte bu kadar abartmaya gerek. Basit su dalgaları ile son derece güzel saç tasarımları elde etmek mümkün. Aşağıda farklı tarzlarda özel günler için son derece güzel saç modellerini derlemeye çalıştık. Çoğu instagram’da en çok beğenilenler arasında. Kaynak göstermeye çalıştım ki beğenirseniz takip edebilin.

@3fineprincesses
Çocuk Abiye Saç Modelleri

Bu arada benim en sevdiğim saç modelinin aşağıdaki hem dalgalı hem de saçların toplanarak görüldüğü stil olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. bununla birlikte büyük kalın balık sırtı örgülerinde son derece hoş bir tarz olduğunu söylemekte yarar var.

İlk Okul çağındaki çocuklarınız için aynı zamanda : 50 Adet En Güzel İlkokul Saç Modelleri ilgili konumuza göz atabilirsiniz.

2 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et