Tüm Saç Renkleri

Burun Estetiği

burun estetiği 1Yüzümüz, insanlara karşı kendimizi en iyi ifade etme imkanı bulduğumuz mimiklerle doludur. Bu mimiklerimizin yanı sıra yüzümüzde yer alan hatlarımız dudak, göz burun gibi.  Bu yüz hatlarının hepsinin ayrı bir güzelliği ayrı bir estetiği vardır. Burun vücudumuzdaki en öne çıkık organıdır. Burunun vücudumuzda en önde bulunması yüzün genel olarak estetiğini tamamlayan organ olarak da söyleyebiliriz.

Burun Estetiği Ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı yaptırmak isteyen bireylerin önceliklerle bir takım bilgileri edinmesi gereklidir. Ameliyattan 1 hafta/ 10 gün öncesi gibi süreçte kana direkt olarak etki edebilen kan sulandırıcı gibi maddeler kesilmelidir. Ameliyattan 1 hafta sonra öncesinde yürüyüş yapmak gereklidir. Bu yürüyüşler düzenli olmasa da en az iki günde bir  , birer saat olarak yapılması hastanın ameliyat süreci bakımından olumlu etkiler yaratabilir. Ameliyattan öncesinde mutlaka iyi bir Kulak Burun Boğaz doktoruna başvurup gerekli muayeneleri ve tetkikleri yaptırmalıdır. Bu muayene esnasında eğer ki sinüzit gibi burun başta olmak üzere bir çok organı etkisi altına alacak bir hastalık mevcutsa, uzman bir doktorun görüşü alınır ve gerekirse ortak bir ameliyat da düzenlenebilir. Bu açıdan ameliyattan önce iyi bir doktor muayenesine görünmek önemli ölçüde yararlı olacaktır Doçent Doktor. Ozan Seymen ve ekibiyle ameliyatı uyguladığımız her hastamız bu kendisinde var olan doğal güzelliği, doğal estetik yapının ortaya çıktığını fark eder. Ayrıca burun estetiği ameliyatı yaptırmanız kızlar için en az 17, erkeler için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Bunun dışında burun ameliyatı konusunda isteklerinizin de gerçekçi olması önemlidir. Yani bir başkasının burnu size yapılamaz ama burnunuzun yapısı incelendikten sonra burnunuza yapılabilecek olan en uygun ve en estetik durabilecek burun yapısına Doçent Doktor Ozan Seymen ile gönül rahatlığıyla sahip olabilirsiniz.

Bu burun yapısının tam olarak oturması elbette biraz zaman alacaktır. En iyi sonuç elde etmek için  2-3 ay burun yapısının oturmasını beklemeliyiz. Doğal olarak kemikli bir yapının oluşması, değişime uğraması kolay bir işlem değildir. Ameliyattan 5 gün sonra da kendi normal yaşantınıza kaldığınız yerden devem edebilirsiniz.

Bu istediğiniz yapıya en kolay ve en estetik şekilde sahip olmak istiyorsanız bizleri ziyaret edip bilgi alabilirsiniz.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz i[email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et