Tüm Saç Renkleri

2019 Aysira Gelinlik Modelleri

Aysira Gelinlik uzun yıllardır sektörde olan bir Türk moda markası. Sadece gelinlik modelleri değil Abiye, Nişan kıyafetleri, Etol, Duvak; bindallı gibi ürünleri de mevcut.  Ürün gamını özel kıyafetler üzerinden gerçekleştiren Aysira Gelinlik Markasının 2019 bu sene ve geçen sezonki Gelinlik Modellerini derledim. Markanın gelinliklerinin fiyatları bu sene 3.500 Tl’den başlamakta ( Geçen sezon gelinlikleri özel fiyatlar altında satılmakta) ortalama 3.600 ile 4.800 tl arasında değişmekte. Gelinlikler için 2 ay önceden randevü almanızı tavsiye etmekteyim. Ben geçen sene 3.500 tl’ye Aysira markasından bir gelinlik satın aldım ve oldukça memnun olduğumu da belirteyim.

Ayrıca 2019’un en beğenilen Tüm markaların gelinlik modellerini de ziyaret edebilirsiniz.

Son güncelleme: 10.04.2019

Türkiye’de pek çok mağazası ve satış noktası bulunduğu için oldukça tercih edilen bir marka olan Aysira’nın mağazalarına buradan ulaşabilirsiniz.

2019 Gelinlik Modelleri

Aysira gelinlik kataloğunda farklı tarzları kategori haline getirmiş durumda. Bu tarzlardan en çok talep gören ve beğenilenler Helen tarzı gelinlikler biz’de şimdi size derlediğimiz bu tasarımları sunacağız. Helen tarzı gelinliklerin fiyatları 3.500 tl civarındadır. ve genellikle kır düğünü için en çok tercih edilen tarzlardan biridir.

A Kesim Gelinlikler

A kesim gelinliklerin fiyatları genellikle 3.500 ile 5.350 tl arasında değişmekte.

Balık Kesim Gelinlikler

Balık kesim gelinliklerin fiyatları genellikle 5.350 tl civarından. Aysira gelinlik tasarımlarında çok fazla çeşitliğe sahip bir marka. Ancak Şunu da belirtmeliyim geçen sezon olan gelinliklerin ( Bizzat kendi aldığım gelinlik) 2019 yılında da yine vitrinlerde yer aldığını gözlemlemekteyim.

Prenses Gelinlik

Prenses gelinliklerde özellikle straplez tarzında sıkı bir bel, genellikle omuzları açık, omuz askılıkları dantelli ve etek kısmı kabarık duran pek çok faklı gelinlik modelleri bulabilirsiniz.

Balo Tipi

Balo Tipi gelinlik modelleri ise daha çok kapalı salonlarda düğün yapacak olan gelinler için tercih edilebilir. 1800 ve 1700’lü yıllarda son derece moda olan bombeli gelinlikler bu tarzın en belirleyici özelliklerini göstermektedir.

Tesettür Gelinlikler

Tesettür gelinliklerin fiyatları 5.400 tl civarından farklı tarzlarda ve kesimlerde kolları, boynu kapalı zarif ve güzel gelinlik modelleri bulmak mümkün. Tüm markaların 2019 Tesettür gelinlik modelleri için ilgili konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Aysira 2018 Gelinlikleri

Bence 2018 sezonu için en güzel gelinlerin bir kaçının bulunduğu marka bu diyebilirim. Fiyatları da abartılı değil kataloglarını ve modellerini mağaza ve moda evlerinde de incelemenizi öneririm. Bu gelinlikler geçen sezon olduğu için 2.600 tl gibi fiyatlara şu anda satın alabilirsiniz.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et