Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

2019 Modern Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2019 tesettür gelinlik modellerinde modern çizgiler özellikle gelin başı modelleri ile ön plana çıkıyor. İpek işlemeler işe süslenen gelinliklerde yaka detayları, kollardaki zarif işlemeler, parlak yaldızlı işlemeler ise göz alıcı güzellikte olabiliyor.

Tesettür gelinlik modellerinde kumaş detayı olarak daha çok şantuk kumaş ( seyrek yapıda ipek dokulu parlak kumaşlar ) Fransız dantel kumaşlar, Etek kısımlarında bazen şifon, yaka, kol ve göğüs bölümlerinde  ise genellikle güpür kumaşlar tercih edilmekte.

Köpek Dünyası

Gelin Başı Tasarımı

Tesettür Gelinliklerde Gelin Başı tasarımlarının da çok önemli olduğunu belirtelim. Gelinlik ile uyumlu renklerde ve tarzda, fazla abartılı olmadan gelinin yüz hatlarını ve güzelliğini ön plana çıkan bir görüntünün ortaya çıkarılması son derece önemli.

Tesettür Gelinlik Fiyatları 2019’da Ne kadar?

2018 yılında en ucuz gelinlik modellerinin liste fiyatı 2.500 tl’idi. 2019 Tesettür gelinlik kataloglarında ise bu fiyat 3.500 tl civarındadır. Tabii ki bu fiyatlar daha çok standlarda olan ( yani mankenin üzerinde olan ) gelinlikler için geçerlidir. Özel dikim gelinlik fiyatları ilse 4.000 tl ile 8.000 tl arasında fiyatlandırılmaktadır.

Tesettür gelinlikte, gelin buketi, taç ve özel taşlarında aksesuarda sıklıkla kullanıldığını ve farklılık yaratarak daha özel bir görüntü sağladığını söyleyebiliriz.

Aşağıda 2019 Tesettür gelinlik modellerinde kullanılan gelinlikler tesettür moda evleri tarafından alınmıştır.

Aşağıdaki instagram sayfaları Butik Tesettür gelinlik satışı yapan Moda evlerine aittir.

@tugbaguzellik

@eva_gelinlik

@fusyagelinlik

İlla beyaz bir gelinlik tercihim yok diyenlere uçuk pembe son derece güzel arkası fiyonklu çok güzel bir tesettür gelinlik modeli

Yazar Hakkında
Toplam 3477 yazı
Naz Kaya
Naz Kaya
Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Şunlar da ilginizi çekebilir
Tesettür Gelin Başı Modelleri 2020
Yeni Sezon:2020 Gelinlik Modelleri
Tesettür Abiye Elbiselerde 2020 Modelleri
Özel Günlerde Giyebileceğiniz Tesettür Elbise Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara