Tüm Saç Renkleri

Yeliz Şar Saç Rengi ve Modelleri

Yeliz Şer ( Lara ) 1978 doğumlu yani 42 yaşında olmasına rağmen inanılzmaz genç duran son derece güzel bir kadın. İlginçtir ki instagram fotoğraflarındaki ( Resmi web sayfasında ) Tüm fotoğrafları blur ve filitreli olduğu için çok bulanık bu da her fotoğrafının photoshoplu olduğunun bir göstergesi ancak neden kendisi bu şekilde fotoğraflarında bir düzenlemeye gitme gereği duymuş açıkçası anlamadım. Kendisi yüz hatları ve simetriği ile zaten son derece güzel bir kadın.

Doğal saç rengi kahverengi olan Yeliz Şer Almanya doğumlu. Burun estetiği olan Yeliz’in ayrıda dudaklarında da botox olduğunu düşünüyorum. Alttaki fotoğrafta da lens takmış gibi görünüyor.

yeliz şar saç rengi ve modelleri 1

Açık buğday bir ten rengine sahip olan yeliz’in cilt alt tonu sıcak. O nedenle küllü tonlar koyu tonlar- soğuk saç renkleri kendisine daha çok yakışmakta. Zaten kendisi de uzun yıllardır kendi doğal saç rengi olan kahverengi ve çikolata kahverengi gibi saç renklerini tercih etmekte.

yeliz şar saç rengi ve modelleri 2
yeliz şar saç rengi ve modelleri 3
yeliz şar saç rengi ve modelleri 6
yeliz şar saç rengi ve modelleri 4
yeliz şar saç rengi ve modelleri 5

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et