Yazarlar

Maya

- Yönetici

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

Yazı sayısı: 2444

Naz Kaya

- Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

Yazı sayısı: 1306

Sule

- Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

Yazı sayısı: 478 Website:http://editorizm.blogspot.com/

gulsah

- Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

Yazı sayısı: 456 Website:https://www.facebook.com/bakimlikadin

editor

- Yazar
Yazı sayısı: 352

sinemmm

- İçerik sağlayıcı
Yazı sayısı: 261

Güzellik Deniz'de

- İçerik sağlayıcı

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik 🙂 Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım 🙂

Yazı sayısı: 211

Buket

- Yazar
Yazı sayısı: 148

Dr. Durmuş Ö.

- İçerik sağlayıcı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde stajyer doktor olarak eğitimimi tamamlamaktayım. İnsanlara her an faydalı olacak doğru bilgileri paylaşma gayreti içerisindeyim. Sağlıkla kalın...

Yazı sayısı: 119

betulsahin

- Yazar
Yazı sayısı: 91

Eda Sam

- Yönetici
Yazı sayısı: 75

Hande

- Yazar
Yazı sayısı: 71

Igball Gashi

- Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

Yazı sayısı: 66

flora

- Yazar
Yazı sayısı: 66

ayca

- Yazar

Ayça özellikle Kadınlar için cilt bakımı, güzellik ile ilgili konularda yazmayı seviyor. Bakımlı Kadında var olan yazılarının güncel ve araştırılan konular olduğunu söyleyebiliriz.

Yazı sayısı: 53

Nurcan

- Yazar

Nurcan özellikle cilt bakımı, kadın sağlığı ve güzellik alanında yazdığı yazılar ile Bakımlı Kadın'a katkı sağlamaktadır. Bu konuda doğru ve gerçek bilgiler vermek adına pek çok kaynaktan araştırma yapıp kadınlara en doğru bilgiyi vermeyi amaçlamaktadır.

Yazı sayısı: 51

rabia

- Yazar
Yazı sayısı: 48

Bakımlı Kadın

- Yazar
Yazı sayısı: 40

Çisem Aracı

- Yazar

Özellikle Moda Trendleri - Kombinler ve Stil önerileri konusunda Türkiye'nin önce gelen editörlerinden olan Çizem Hanım, Güzellik ve Kadın üzerine yazıları ile de sitemize değer katmaktadır.

Yazı sayısı: 38 Website:https://www.facebook.com/kirmizistiletto

Yeliz Keskinli

- Editör
Yazı sayısı: 36

BUSRA SAHIN

- Yazar

Uzman diyetisyen olan Büşra Şahin özellikle Diyet, Kilo almak - Kilo vermek, sağlıklı beslenme ilgili konularda bilgilendirici makaleler yazmaktadır.

Yazı sayısı: 31