Tüm Saç Renkleri

Yaz Makyajı Nasıl Olmalı?

   Merhaba hanımlar. Artık havalar ısındı ve yaz günleri kapıda. Yazın havanın ısısının ve neminin artmasıyla birlikte makyaj bir sorun haline gelebilmektedir. Bu nedenle yaz aylarında, cilde yapışmayacak ve parlamayacak şekilde hafif makyaj yapılmalıdır. Fondöten yerine hafif nemlendirici bir kremin üzerine pudra kullanımı tercih edilmelidir. Hatta çok abartılmamak kaydıyla bebek pudrası da tercih edilebilir, ki az miktarda bebek pudrası cilde yararlıdır. Ruj seçerken de açık tonda ve yoğun olamyan rujlar tercih edilmelidir. Yaz aylarında far ve kalem sürmenizi pek tavsiye etmem. Çünkü sıcak havalarda akar ve sizi zor duruma sokabilir.

yaz-makyajı-nasıl-olmalı-1 yaz-makyajı-nasıl-olmalı-2 yaz-makyajı-nasıl-olmalı-15 yaz-makyajı-nasıl-olmalı-8

yaz-makyajı-nasıl-olmalı-7

yaz-makyajı-nasıl-olmalı-6

yaz-makyajı-nasıl-olmalı-5 yaz-makyajı-nasıl-olmalı-4 yaz-makyajı-nasıl-olmalı-3  yaz-makyajı-nasıl-olmalı-10 yaz-makyajı-nasıl-olmalı-11

yaz-makyajı-nasıl-olmalı-12

yaz-makyajı-nasıl-olmalı-13

yaz-makyajı-nasıl-olmalı-14

yaz-makyajı-nasıl-olmalı-

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et