Tüm Saç Renkleri

Wella Koleston Perfect : Küllü Sarı 9/11

Küllü sarı saç rengi Koleston’un 9/11 Saç tonu oldukça rağbet gören ürünlerden biri. Türkiye de kolestonun yaklaşık 120 tonundan sadece 25 tanesi satılıyor ama bu ürünü Türkiye de bulmanız mümkün. Özellikle saçlarınızda renk değişimlerini minimize etmek için kullanmanızı tavsiye ediyorum.image_gallerykp-9-11-500x500

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

elif demir  -  6 Ekim 2015 / 19:21

ilk kez kullanıcam bir kuaför önerdi kendim boyayacağım yalnız benim saçlarımın ucunda röfle var sayoss 9-10 platin sarısı ile boyadım komple. Saç rengim dipler koyu aşağıya doğru giderek açılıyordu.Sarı oldu ama koyu kısımlar bakıra kaçtı yani dorelik oldu kuaföre gittim sadece belli bir bölgeyi küllü boyayla boyadı ve doreliği azalttı uçlara sürmedi acaba ben 9.11 boyayı diplere uyguladıktan sonra 5 dakika kala ıslatarak tüm saçıma yedirirsem aşağıdaki dorelikleri kapatır mı bunun yanında uçlardaki röfleler de yeşerebilir mi

Cevapla

Merhaba, Yeşerme olmaz bu boyada da altın sarısı var.Bu saç boyası doreyi kapacatacak kadar küllü ton içermiyor. Sevgiler.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et