Tüm Saç Renkleri

Türban Bağlama Şekilleri ve Modelleri

Tesettür modelleri ve bağlama şekilleri günden güne değişiklik gösteriyor. Hepsi de birbirinden güzel bu örtünme şekilleri kullanılan materyalle de alakalı olarak klasik veya salaş olarak tercih edilebiliyor. Şallar daha geniş ve rahat tercih edilirken eşarplar daha sıkı veya daha keskin hatlar ile örtülüyor.

turban-baglama-sekilleri-ve-modelleri turban-baglama-sekilleri-ve-modelleri1 turban-baglama-sekilleri-ve-modelleri2 turban-baglama-sekilleri-ve-modelleri3

turban-baglama-sekilleri-ve-modelleri4 turban-baglama-sekilleri-ve-modelleri5
turban-baglama-sekilleri-ve-modelleri6 turban-baglama-sekilleri-ve-modelleri7 turban-baglama-sekilleri-ve-modelleri8 turban-baglama-sekilleri-ve-modelleri9

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et