Tüm Saç Renkleri

Tuğçe Kandemir Saç Rengi ve Giyim tarzı

1996 Mersin doğumlu henüz 24 yaşında olan Tuğçe Kandemir 2018 yılında ilk single’nı çıkartıktan sonra ard arda başarılı şarkılar çıkarmaya devam etmiştir.

2019 yılında çok iyi bir çıkış yakalayan Tuğçe arabeks tarzında ses gırtlağı olduğu gibi caz gırtlağını aynı şarkıda çıkarabilen garip bir şarkı söyleme tarzı var.

 1.67 metre boyunda olan ve 65 kilo olan Tuğçe Kandemir‘in ekranlara çıkan müzik klipleri çeken genç bir kız olmasına karşın kilolu olduğunu söyleyebiliriz. Balık burcu olan Tuğçe Kandemir’in tarz ve stilini sizler için derlemeye çalıştık.

tuğçe kandemir

Yaşına göre biraz kilolu olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca makyaj uygulamasının da yanlış olduğunu yüzünü soluk gösterdiğini söylemek mümkün.

Doğal saç rengi kullan küllü kumral saç rengin kullanan Tuğçe daha doğal bir tarzı ve son derece sade bir giyim tarzını benimsemiş gibi görünüyor.

tuğçe kandemir saç rengi ve giyim tarzı 2
instagram resmi web sayfası: @tugcekndemr
tuğçe kandemir saç rengi ve giyim tarzı 3
tuğçe kandemir saç rengi ve giyim tarzı 4
tuğçe kandemir saç rengi ve giyim tarzı 5
tuğçe kandemir saç rengi ve giyim tarzı 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et