Tüm Saç Renkleri

Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar biz bayanların hayatında oldukça önemli bir yere sahip. Kimimiz boyumuz daha uzun görünsün diye, kimimiz duruşumuz daha güzel olsun diye kimimiz ise işimiz gereği topuklu ayakkabıları giyeriz. Ne amaçla olursa olsun topuklu ayakkabılar kadınları daha bir kadınsı gösteriyor. Topuklu ayakkabılar da öyle bol seçenek var ki bir görüşte topuklu ayakkabı alabilene aşk olsun. Dolgu topuk, platform topuk, çivi topuk, mantar topuk ve daha niceleri. İşte topuklu ayakkabı modelleri ile galerimiz.

topuklu-ayakkabilar-10 topuklu-ayakkabilar-11 topuklu-ayakkabilar-12 topuklu-ayakkabilar-13

topuklu-ayakkabilar-14 topuklu-ayakkabilar-15
topuklu-ayakkabilar-16 topuklu-ayakkabilar-17 topuklu-ayakkabilar-18 topuklu-ayakkabilar-19 topuklu-ayakkabilar-2 topuklu-ayakkabilar-20
topuklu-ayakkabilar-21 topuklu-ayakkabilar-22 topuklu-ayakkabilar-23 topuklu-ayakkabilar-24 topuklu-ayakkabilar-25 topuklu-ayakkabilar-26 topuklu-ayakkabilar-27 topuklu-ayakkabilar-3 topuklu-ayakkabilar-4 topuklu-ayakkabilar-5 topuklu-ayakkabilar-6 topuklu-ayakkabilar-7 topuklu-ayakkabilar-8 topuklu-ayakkabilar-9 topuklu-ayakkabilar- topuklu-ayakkabilar-1

 

 

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et