Tüm Saç Renkleri

Tamay Kılıç: Hatalı Makyaj Örneği

Özellikle Televizyon sunucusu olarak gördüğümüz ama aynı zamanda dizi oyuncusu da olan 39 yaşındaki 1980 Çanakkale Doğumlu Tamay Kılıç. Aslında makyaj yapmadığı zamanlardaki aşağıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi son derece güzel olan Tamay makyaj ile birlikte hem yaşlanıyor hem de çirkinleşiyor. 1.76 boyunda son derece güzel bir fiziğe sahip olan Tamay’ın stil makyaj ve saç renklerini masaya yatırdık.

Çektirdiği fotoğrafı instagrama koyması bir hayli garip zira yaptığı makyaj inanılmaz kötü. Kaşlar çok kalın ve son derece koyu bir göz makyajı. Yüzündeki çukurluklar kapanmadığı gibi makyajın renk kontrsatı da çok kötü. Burun kocaman çıkmış dudaklar büzülmüş gözler küçülmüş.

Makyajın Hatalı Görünmesinin Nedenleri;

  • Yanlış fondöten seçimi; ten rengiyle uyumsuz oldukça koyu bir ten ürünü kullanılmış. Bu da cildi yorgun ve olduğundan karanlık göstermiş. Boyun ve yüz arasında ciddi bir ton farkı oluşmuş.
  • Yanlış far seçimi; zaten kısık ve çekik olan gözler koyu tonlarda farla boyanıp iyice küçültülmüş.Eyeliner çekilerek bakışlar yok edilmiş.
  • Yanlış kontür uygulaması- hatalı renk seçimi:kontür ürünü turuncu tonlarda seçilmiş, koyu olan fondotenle daha da kirli bir görüntü ortaya çıkmış. Soğuk alt tonlu kontür ürünü uygulansaydı yüzü daha iyi boyutlandırabilirlerdi.
  • Yanlış ruj rengi seçimi; zaten iddialı olan bir göz makyajına yine iddialı bir mercan rengi ruj uyumsuz ve abartı durmuş. Daha soft tonlarda renk seçilseydi daha hoş bir görünüm elde edilebilirdi.
  • Yanlış kaş ürünü seçimi; saç renginden oldukça koyu kaş farı kullanılmış, bu da doğal görünümden uzaklaşıp yapay bir hava vermiş. Saç rengiyle uyumlu açık kahve tonlarda renk kullanılsaydı ,bu tezat görünüm oluşmazdı.
tamay kılıç: hatalı makyaj örneği 1
Tamay’ın bu fotoğrafı neden çektiğini hala anlayamadım. Makyaj nasıl Kötü olur örneği gibi

Sade ve doğal hali beyaz ten rengi soğuk cilt alt tonu be kahve karamel ışıltılı saç rengi ile kesinlikle çok güzel görünüyor.

tamay kılıç: hatalı makyaj örneği 2

İşte doğal güzelliği ile kahverengi saçlar ve son derece güzel vücudu.

tamay kılıç: hatalı makyaj örneği 3
tamay kılıç: hatalı makyaj örneği 4
tamay kılıç: hatalı makyaj örneği 5

Kendisine saç kesimi olarak kısa saçların daha çok yakıştığını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

tamay kılıç: hatalı makyaj örneği 6

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] stres, sıkıntı, üzüntü, yoğun çalışma tempoları, çevre kirliliği, uykusuzluk ve yanlış makyaj uygulaması gibi nedenler yüzün yorgun görünmesine neden […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et