Tüm Saç Renkleri

Şampuan Seçiminin Önemi

petalfreshierik_

ŞAMPUANLARINIZDA VE SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİNİZDE SÜLFAT VE PARABEN OLMAMASINA ÖZEN GÖSTERİN!

Bu basit maddeye dikkat ederek sürekli kullandığınız şampuan, bakım kremi, saç maskesi ve serumlarınızdan maksimum verimi sağlayabilir, aynı zamanda saç sağlığınızı da en doğru şekilde sürdürmüş olursunuz. Saç bakım ürünlerinde bulunan sülfat, paraben ve fazla tuz içeriği saçlarımıza büyük oranda zarar verir. Bu içerikleri barındırmayan bitkisel ürünler kullanarak daha sağlıklı saçlara kavuşabiliriz! Artık çoğu organik şampuanlar saçlarımıza zarar veren bu sert kimyasalları içermiyor ve çok yüksek oranda bitkisel içerikli. Saç sağlığınız için olabildiğince organik şampuanlar kullanmanızı öneririz.

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Nursu, özellikle abiye elbiseler ve parti elbiselerini sürekli takip etmeyi seviyor. Türkiye'deki ve dünyadaki tüm moda markalarının koleksiyonlarını takip ederken güncel modelleri de bizimle paylaşıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et