Tüm Saç Renkleri

Slip Mezuniyet Elbiseleri

Slip elbiseler genellikle ip askılı, dantel detaylı ve iç çamaşırı tarzını yansıtan modeller oluyor. Mezuniyet balolarında şık zarif ve farklı olmak her geç kızın istediği bunu bu elbise tarzı ile yakalayabilirsiniz. Farklı markaların koleksiyonlarından ve kombinlerden derledim. Bazıları giyilemeyecek kadar detaylı görülebilir ama ufak aksesuarlar ile bu durumu düzeltebilirsiniz. Beğendiğiniz slip elbise modelinin marka fiyat ve nerede satıldığını yorum olarak bana sorabilirsiniz.

Slip elbise modelleri

2015 Slip elbiselerslip_elbise-130 slip_elbise-106 slip_elbise-107 slip_elbise-104

slip_elbise-96 slip_elbise-88

slip_elbise-73 slip_elbise-68 slip_elbise-62 slip_elbise-48 slip_elbise-47 slip_elbise-32
slip_elbise-35 slip_elbise-38 slip_elbise-39 slip_elbise-29 slip_elbise-23

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et