Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Türkiye’nin en şık Avukatı ile tanışın: Fatma Begüm Kaçmaz

Fatma Begüm Kaçmaz özellikle instagram sayfası / paylaştığı fotoğraf video ve hikayeler ile dünya’da moda severler tarafından giyim tarzı, stili ve kombinleri ile takip edilen başarılı bir Türk kadın avukat. Şu anda ise özellikle paylaştığı instagram’daki igtv videosu ile Ekşisözlükte’de bir anda trend başlıklar arasında yerini aldı. ( Bkz: ultra zengin kadın avukatın mesleki şovu )

Video’yu aşağıda izleyebilirsiniz.

Köpek Dünyası

Özel şöförü – Yaptığı moda alışverişi, 2.000 tl’lik güneş gözlüğü ve 30.000 tl’lik çantası ile ” zengin ve gösterişli ” eleştirilerinin odak noktası haline gelen Fatma Begüm Kaçmaz’a yapılan eleştirilere Bakımlı Kadın olarak kesinlikle katılmadığımızı belirtelim.

Eleştirilere konu olan bu absürd video hakaret boyutuna varan bir linç girişimine dönüşse de, ilgi çekme görevini yerine getirmiş ve kısa film olarak bile sunulabilecek son derece başarılı bir PR çalışması olarak da ileride örnek olarak gösterileceğini düşünüyorum.

12 yıldır sokak stilleri ve kombin önerilerinde genellikle Yurt dışından stil ikonlarını moda sitemizin sayfalarına taşırken neden Türkiye’de giyim stilini paylaşan daha fazla kadın yok diye de söylenmiyor değildik. Özellikle ofis kadın şıklığını taşıyan başarılı bir avukat ve eğitimci olan Fatma Begüm hanımın bu şıklığı için kendisini tebrik ediyoruz. Sunduğu kıyafet kombinleri için son derece güzel tepkiler aldığını da biliyoruz.

Giyim tarzı olarak hem avukatlar hem de Türk ofis çalışanları için de ilham kaynağı olan Fatma Hanım’ın stil tarzını da modern şehirli bir kadın için çok doğru bir noktada bulduğumuzu da belirtelim.

Biraz’da kendisini Tanıyalım: Kimdir?

FabeHukuk’un kurucusu olan genç ve başarılı Avukat Fatma Begüm Kaçmaz’ın son paylaşımından sonra Baroya şikayet edildiğini üzülerek gözlemliyoruz. Kendisi İlahiyat Fakültesinde lisans ve Yüksek lisans yapmış bir kadın olarak giydiği son derece şık kıyafetler ile eleştirilmekte ve şikayet edilmekte bu durumun Türkiye’nin ayıbı olduğunu da belirtmek isterisz.

İki Üniversite mezunu ;

“Ankara Üniversitesi ,İlahiyat Fakültesi, Lisans, 2008 “

” İstanbul Kültür Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Lisans, 2014 “

ve İki yüksek lisans mezunu olan Fatma Hanımı kutluyor ve modern ve şık çizgisinin devamını diliyoruz. instagram adresine’de @fatmabegumkacmaz buradan ulaşabilirsiniz.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5625 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Büyük Bedenlerin Moda Yarışması: Doya Doya Moda
2019 Yılbaşı Kombin Önerileri
2020 Yılbaşı Kombin Önerileri
Kadın Dizi Oyuncularının Ünlü Olma Aşamaları

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara