Tüm Saç Renkleri

Sir ağdanın şeker ve el ağdasından farkı nedir?

sir-agdaSoru:  Sir ağdanın şeker ve el ağdasından farkı nedir? Hangisi daha etkili ve sterildir?

 

Cevap:  Biz salonumuzda kesinlikle sir ağda kullanıyoruz. Her şeyden önce daha steril. Müşteriye özel, bir kerelik kartuşlar, spatulalar, jeller, yağlar, antiseptikler, ağda bezleri ile uygulanan bir yöntem. Tamamen vücudun kendi esnekliğiyle yapılması gereken bir ağda. Ağda yapılırken kişiye oranızı gerin, buranızı tutun stresinden kurtarıyor. Çok gerdirdiğiniz yerlerde deride kalkmalar olabiliyor. Eskiden çok küçük tüyleri alamazdık. Şimdi iki günlük tüyleri bile alabiliyoruz. Tamamen yağ ile çözünür olması çok steril. Steril olup olmadığını bilmediğiniz bir yerde yıkanmak zorunda kalmıyorsunuz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et