Tüm Saç Renkleri

Sinoz Leke Kremi Nedir Kullanıcı Yorumu

Sosyal medyada ve reklamlarında sıklıkla karşımıza çıkan Sinoz Leke kremi gerçekten ciltteki lekelerde etkili mi kullanıp ürün incelemesini yazmak için yaklaşık iki ay bekledim. Bu yazının kesinlikle bir reklam olmadığını belirterek aşağıda olumlu ve olumsuz yorumları ile bu markanın leke kremini aktarmaya çalışacağım.

Sinoz 2008 yılında kurulan ve Türk merkezli dünya çapında satışlara ulaşan bir marka. Genellikle cilt bakım ürünleri çıkardığını söyleyebilirim. Bu krem benim ilk kullandığım ürünü.

sinoz leke kremi
PSinoz Leke Kremi @sinozkozmetik

Sinoz Leke Kremi Nedir? Ne işe yarar?

Özellikle reklamlarda görüp satın aldığım ve sonrasında çok da etki etmediğini gördüğüm bu ürün koyu cilt lekeleri için kullanılmakta. Ben de özellikle sırtımda ve omuzlarımda yer alan güneş lekeleri için kullanmıştım. %3 C vitamini , meyan kökü , Pentavitin ve Sodyum PCA  içeriyor.

sinoz leke kremi nedir kullanıcı yorumu 1

Kendi Yorumum

Bu ürün daha çok cilt lekelerinin oluşmasını engelleyen ve cildi nemlendirmeye yarayan bir ürün. ürünü yaklaşık 20 gün düzenli kullandım ancak sırt ve omuz kısmındaki koyu renkli güneş lekelerini çıkarmada çok etkili olmadı. Ancak az da olsa renklerinde bir açılma olduğunu söyleyebilirim.

Ürünü yaz aylarında rüzgarlı günlerde kullanıyorum daha çok koruma amaçlı. Çok pahalı olmasına karşın Cilt lekeleri için Murad Bakım Serumu kullanılabilir. ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz.

Sinoz Leke Kremi Kullanıcı Yorumu

Ben 1 sene kullandım bende işe yaramadı ama maske ve temizleme jeli lekelerimin rengini açıyor, kullanıyorum.

@ozlmfdn4

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et