Tüm Saç Renkleri

Sibel Tüzün Yaşlandıkça Güzelleşiyor

90’larda genç olanlar bilirler o zamanların aykırı sanatçısı Sibel Tüzün özellikle yanlardan kazıttığı aykırı saç modelleri- uzun boyu ve güzel vücudu ile bilinirdi. 90’larda başarılı bir çıkış yapan Sibel zaman zaman yeni şarkılar çıkararak müzik dünyasında bende vardım demeye devam ediyor. Ayşe Sibel Tüzün 1971 Doğumlu yani 49 yaşında olmasına rağmen özellikle güzel diri vücudu ve git gide daha güzel olan cildi ve fiziği ile dikkat çekiyor.

2012 yılında Survivor’a da katılan ama kısa sürede elenen Sibel Tüzün bir instagram hesabına sahip değil şu aralar eski kocası ile yaşadığı pürüzler ile magazin gündeminde yer alan Sibel Tüzün’nün son hali

sibel tüzün yaşlandıkça güzelleşiyor 1

Bu da 2019’da Sibel Tüzün’ün şarkıcı olarak çeşitli konser ve club afiş görselleri. Neredeyse 50 yaşında olmasına rağmen son derece çekici olduğunu söyleyebiliriz. Kolundaki dövme de 20 senedir kendisi ile birlikte. Sanıyorum kendisi de sıkılmıştır artık bu kocaman dövmeden.

sibel tüzün yaşlandıkça güzelleşiyor 2
sibel tüzün yaşlandıkça güzelleşiyor 3

Sibel Tüzün ve eski hali. Kısa saçları ateş bakırı saç rengi ile aslında kendisine yakışmayan bir tarz. Zaten burnu çok büyük ve yüzü de uzun. Bu kısa saç kesimli saçlar kendisine kesinlikle yakışmıyor.

sibel tüzün yaşlandıkça güzelleşiyor 4
sibel tüzün yaşlandıkça güzelleşiyor 5

Sibel Tüzünün yine eski hallerinden uzun ve karamel ışıltılı saç rengi.

sibel tüzün yaşlandıkça güzelleşiyor 6
sibel tüzün yaşlandıkça güzelleşiyor 7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et