Tüm Saç Renkleri

Sevgiliye Hediye Önerileri. Bu Yazıyı Okumadan Sevgilinize Hediye Almayın

Bugün asırlardan beri insanların ortak bir şekilde, en yaratıcı çözümü aradığı konulardan birine değineceğiz.  MaygiftShop’ta sevgiliye hediye alternatifleri var.

Sevgiliye nasıl hediyeler almalıyız? Erkek arkadaşıma hediye önerisi  alabilir miyim? Ya da aşkımı en güzel şekilde nasıl belirtirim? soruları üzerine düşüneceğiz.

Tanışma yıldönümü hediyesi, doğum günü armağanı, mezuniyet hatırası derken zaman içinde aklımıza bir çırpıda gelen alternatifleri tüketiyoruz. İlişki süresi uzadıkça da uygun hediyeyi bulma konusu oldukça düşündürücü bir hal alıyor.

Gelin, bünyesinde on binlerce hediye alternatifi bulunan MayGiftShop sizin için bu sorunu, dert olmaktan çıkarsın. Başlıyoruz.

Erkek Arkadaşıma Nasıl Hediyeler Alabilirim?

Bu soruya elbette ezbere yanıt veremeyiz. Ancak bazı ipuçlarını takip ederek uygun ve manevi bir değeri barındıran o hediyeyi keşfedebiliriz. Eğer erkek arkadaşınız çokça sizin için göze aldıklarından, sizin için gözünü karartarak her türlü riski alabileceğinden söz ediyorsa- ki genelde ederler 😊 onun için uygun hediyeyi keşfetmeye yaklaştık demektir. Ama yine de hediyeyi verirken bir amacımız olmalı. Onun söylediği bu büyük lafları gerçekten sahiplenmesini sağlamalıyız. Eğer burada bize hak veriyorsanız size önerimiz, “Benim uğrumda giriştiğin savaşlarda şans getirmesi dileğiyle” notuyla birlikte “Sparta Miğferi” olacaktır. Eğer bu alternatif uygun değilse, devam edelim.

sevgiliye hediye
Sevgiliye Hediye Önerileri : Sparta Miğferi

Sevgiliniz masa başında çalışan biriyse, çalışırken stres hissedebileceğini düşünebiliriz. Bu durumda onun çalışma masasına koyabileceği ve aynı zamanda stres de atabileceği bir hediyeye yönlenmemiz gerekmekte.  Örneğin Masaüstü Bowling oyununa. Bu hediye sayesinde sadece kendisi değil, diğer çalışma arkadaşları da sizin aldığınız bu armağana imrenerek bakacaklardır.

Bir de bonusumuz olsun.

İlişkide daima yeni şeyler denemeye meraklı hem kadın hem de erkekler için…

Rulet Shot Bingo Oyunu

sevgiliye hediye önerileri. bu yazıyı okumadan sevgilinize hediye almayın 1
Rulet Sahot Oyunu

Kız Arkadaşıma  Nasıl Hediyeler Alabilirim?

Ah… Geldik en zor ama eğlenceli bölüme. Kadınları iyi hissettirmek bir sanattır. Nesnelere anlam yüklemeyi severler. Her zaman mı? Hayır. Yalnızca çok sevdikleri ve anın hiç bitmemesini diledikleri vakitlerde. İyi de bunu nasıl anlayacağız? Sevgiliniz size sık sık “İyi ki” şifresini kullanıyorsa bu yolda önemli bir ipucu elde etmişiz demektir. Biraz şair olun beyler. Bir de iyi gözlemciler olun.  “Filmlerde olur dediğim aşkı bana sadece sen yaşattın.” Notu ile birlikte onun habersiz çekilen bir fotoğrafını yerleştirdiğiniz, Dekoratif Metal Çerçeve Sinema Projektörü’nü hediye edebilirsiniz.  Nesnelere anlam yüklemeyi severler demiştik. İkinci alternatif de bir konsept kutusu olabilir. İçinde aşk çekleri de olan bu kutu ile, bu çekler karşılığında onun bir dileğini daha gerçekleştirmeyi vaat edebilir, mutluluk içinde mutluluk yaratabilirsiniz.

Gelelim Buhurdanlık gibi tarz hediyelere. Son dönemlerin en tarz hediyelerinden olan Buhurdanlıklar, özellikle kız arkadaşınız ve eşiniz için muhteşem bir hediye olabilir. Onlarca çeşit buhurdanlık arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

sevgiliye hediye önerileri. bu yazıyı okumadan sevgilinize hediye almayın 2
Buhurdanlık

4 hafta Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et