Tüm Saç Renkleri

Sevgili ile İzlenebilecek 8 Film Önerisi

Pandemi süresince ve sokağa çıkma döneminde seviliniz ile birlikte izleyebileceğiniz film önerisi listemizi her ay güncelleyerek sizlere sunmak istiyoruz. Şimdilik 9 film önerisine yer verdik ancak zamanla bu sayıyı arttırmayı amaçlıyoruz.

Sevgili İle Hangi Tarz Filimler İzlenir

Bu tamamen sizin bir çift olarak beklentinize göre değişir. Yapılan son anket çalışmalarına göre erkekler macera, polisiye ve komedi filmlerini izlemeyi tercih ederken kadınlar daha çok romantik komedi, aile ve dram filmlerini izlemeyi tercih etmektedir.

2020 Yılının En Çok Tavsiye Edilen Romatik Filmi Nedir?

2020 Pandemisi nedeni ile Sinema filmlerinden çok Netflix Filmleri ve Dizileri ön plana çıktı. En çok öne çıkan kısa dizi “Bir başkadır” olurken en çok tavsiye edilen romantik film ise 2020 yapımı “Viena and the Fantomes” diyebiliriz.

Şüphesiz sevgililer ile geçirilen zamanlar hepimiz için oldukça değerlidir. Bu özel zamanları değerlendirmenin en güzel yollardan birisi de sevgiliniz ile birlikte izleyeceğiniz güzel filmlerdir. Sevgiliniz ile izleyebileceğiniz en kaliteli filmler seçkisini sizinle paylaşıyoruz.

Sevgili ile 8 Film Önerisi

Titanik (Titanic) 1997 | IMDB 7.8

Kült filmler kategorisinde kendine sağlam bir yer edinen Titanik, bir gemi yolculuğunda başlayan Rose ve Jack’in efsanevi aşkını gözler önüne seriyor. Sınıf farklarından oluşan sorunların aslında çok da önemli olmadığını gösteren Titanik’i sevgiliniz ile izlerken hem duygusal anlar yaşayacaksınız hem de zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz.

Aşk Tesadüfleri Sever 2011 | IMDB 7.3

film önerisi sevgili ile izlenecek
@magicalforestisland

Aşk Tesadüfleri Sever, ilk doğdukları andan beri hayatları bir şekilde hep kesişen Deniz ve Özgür’ün sımsıcak hikayesini konu alan bir film. Aşkın ve fedakarlığın önemini bir kez daha anlayabileceğiniz Aşk Tesadüfleri Sever, sevgiliniz ile izleyebileceğiniz mükemmel filmlerden biri.

İncir Reçeli 2011 | IMDB 6.5

2011 yılının en iyi romantik filmi olarak gösterilen İncir Reçeli, yazarlık yapan Metin’in ve taşıdığı büyük bir sır yüzünden sürekli Metin’den kaçmaya çalışan Duygu’nun birbirlerine aşık olma hikayesini anlatıyor. Sevgiliniz ile izlerken gözyaşlarını tutamayacağınız ve romantik anlar geçireceğiniz bu filmi ısrarla tavsiye ediyoruz.

Aynı Yıldızın Altında (The Fault in Our Stars) 2014 | IMDB 7.7

IMDB

Kanserli hastaları için oluşturulan bir destek grubunda tanışarak aşık olan iki gencin Amerika’dan Avrupa’ya uzanan maceralarını konu alan Aynı Yıldızın Altında filmi aslında bir kitap uyarlaması. Aynı Yıldızın Altında filmini izlerken, kanser gibi büyük bir hastalığın, sevgi ve aşkın önüne geçemeyeceğini bir kez daha göreceksiniz.

Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) 2018 | IMDB 7.6

Bir barda söylediği şarkılarla herkesi kendine aşık eden Ally, bir gün kendisini tesadüfen dinlemeye gelen country müzik yıldızı Jack ile tanışınca hayatı tamamen değişir. Jack, Ally’nin eşşiz müzik yeteneğini dünyaya tanıtmaya karar verir. Bu süreçte ikili arasında da büyük bir aşk filizlenmeye başlar. Film müzikleri ile listelerden inmeyen Bir Yıldız Doğuyor, sevgiliniz ile keyifli anlar yaşayabileceğiniz sahnelere yer veriyor.

En İyi Teklif (The Best Offer) 2013 | IMDB 7.8

Antika koleksiyoncusu Virgil, açık arttırmalarda yer alan zengin ve yaşlı bir iş adamıdır. Virgil’ün hayatı, kendine kalan mirası satmak isteyen genç bir kadının telefonu ile sonsuza kadar değişir. Telefonda tanıştığı genç kadına aşık olan Virgil, bu kadının sakladığı sırlardan çok habersizdir. Gizem ve aşkı beraber doruğa çıkaran En İyi Teklif filmi sevgiliniz ile izlemeniz gereken bir film.

Aile Arasında 2017 | IMDB 7.7

Farklı kültürlere sahip iki gencin evlenme hikayesini esprili bir şekilde ele alan sıcacık bir aile komedisi olan Aile Arasında, sevgiliniz ile izlerken kahkaha tufanına tutulacağınız ve mükemmel bir zaman geçireceğiniz, çok başarılı bir Gülse Birsel yapımı.

Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) 1995 |IMDB 9.1

Haksız yere hapse giren Andy’nin hapishanede geçirdiği zor günlere ışık tutan Esaretin Bedeli, arkadaşlığın ve sabretmenin ne kadar önemli olduğunu gösteren muhteşem bir film. Sevgiliniz ile izlerken hem hüzünlenecek hem de birbirinizin değerini daha çok anlayacaksınız.

1 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et