implant
Tüm Saç Renkleri

Sempatik mi Güzel mi? Zeynep Çamcı

Zeynep Çamcı’yı en çok nereden hatırlıyorsunuz diye sorduğunuzda sanırım herkes Leyla ile Mecnun diyecektir. Doğal up uzun kahberenginin her tonunu barındıran gür saçlarını neredeyse her dizi projesinde beraberinde getiren Zeynep Çamcı bazı durumlarda sevimli ve çocuksu bazen de hem güzel hem de çekici olmayı başaran bu yönü ile bile taktire şayan bir kadın.

2013 yılında Altın Portakal Film Festivalin’de Meryem adlı film ile En iyi kadın oyuncu ödülünü kazanmayı başaran Zeynep Çamcı çocuksu tiplemesinden daha çok avangart hali ile daha hoş oluyor gibi.

Saç tarzını yani uzun kesim ve dağınık saçlarını neredeyse hep aynı şekilde bırakan Zeynep çamlı kalın ve siyah kaşları ile de bir bütünü son derece güzel bir şekilde simgeliyor. Beyaz teni ve soğuk cilt tonu ile güzel bir saç rengi seçimi. Ve sanıyorum 40’lı yaşlarına gelene kadar da bu tarzını değiştirmeyecek.

implant

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et