Tüm Saç Renkleri

Saçlarınızı Önce Sıcak Sonra Soğuk su ile Yıkalamalısınız

saçlarınızı önce sıcak sonra soğuk su ile yıkalamalısınız 1Saçlarınızı yıkamanın İdeal şekli Hem soğuk hem de sıcak suda yıkamaktan geçer

Saçlarınızı doğru şekilde yıkamanın yöntemi saçlarınızı hem sıcak hem de soğuk suda yıkamaktan geçer. Çünkü soğuk su saçlarınızın daha az yağlanmasını ve nemli kalmasını sağlar.  Sıcak su da gözenekleri açarak saç diplerinizin canlanmasına ve saçınızın daha gür ve kabarık görünmesini sağlar ancak saçlarınız çabuk yağlanır. Bu ikisini bir araya getirerek saçlarınızı ideal bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Bu hem sıcak hem de soğuk suyu kullanan saçınızı yıkamanın mükemmel yolunu bize getiriyor.

1. Adım: Sıcak suyla başlayın. Saç derinize en sevdiğiniz şampuanla masaj yapın ve fazla kir ve yağ dökün saçlarınızdan alın. (Suyun fazla sıcak olmadığından daha fazla ılık olduğundan emin olun – cildinizi yakmamızı istemiyoruz!)

Adım 2: Şampuanı aynı ılık suyla durulayın ve kremi uygulayın.

Adım 3: Kremi soğuk suyla yıkayın ve gözeneklerinizi kapatmasına izin verin.

Tek yapmam gereken şey bu mu? İnsanlar üzerine köpürürken saçlarınızı çevirin.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et