Tüm Saç Renkleri

Taç örgü saç modeli nasıl yapılır?

Gerçekten bazı bayanlar tam bir yetenek küpü. Bayılıyorum hem bu kadar pratik hem de el becerisi son derece düzgün olan insanlara. Saçlarıma ayıracak hiç çok zamanım olmadı benim belki de o yüzden bu kadar çok beğeniyorum saçlarıyla uğraşan ve değişik değişik şekilller veren kişilere ve saçlarına. Yine aynı örgü uzmanı kişi (Emily). Saçları uzun ve her şekle sokabiliyor. Bu defa saçlarını kendisine taç yaptı. Görür görmez vuruldum bu saç modeline… Resimlerde gayet açık seçik anlatıldığı için uzun uzadıya yazmıyorum buraya. Eğer modelimizi yapabiliyorsanız bizlere zorluklarından ve kolaylıklarından bahseder misiniz hanımlar?

Taç Örgü Saç Modelleri

taç örgü saç modeli nasıl yapılır? 1
taç örgü saç modeli nasıl yapılır? 2
taç örgü saç modeli nasıl yapılır? 3

Resimli Anlatım

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et