Tüm Saç Renkleri

Redoxon Vitamin C için En önemli 6 Fayda

Redoxon, vitamin C dışında D vitamini ve Çinko mineralini taşıyan bir ilaç değil, bir takviyedir ( Vitamin desteği). Bu ürünü, özellikle bağışıklığı güçlendirmek için tüm aile üyeleri güvenle kullanabilir.

Güncel Fiyatı: 04.01.2021 Tarihi itibarı ile Eczanelerde 70 tl’ye satılmaktadır. 6 ayda fiyatı neredeyse %25 oranında artmıştır.

Kış günleri insan vücudunun bağışıklığının düştüğü, vücudun hastalık yapıcı virüs ve bakterilere oldukça açık olduğu bir dönemdir. Özellikle günümüzde pandemiye sebep olan bir Koronavirüsü var iken vücut bağışıklığı ve direnci oldukça önem kazanmıştır. C vitamini bu süreçte oldukça faydalı olan ve vücut direncini arttıran özel bir bileşiktir. C vitamini, vücut tarafından üretilmez bu nedenle C vitaminini dışarıdan besin ve takviyelerden almak gerekir.

redoxon vitamin c için en önemli 6 fayda 1

C vitamini açısından en zengin kaynaklardan biri de Redoxon suda eriyen efervesan tabletlerdir. Günde bir kez, bir bardak suya atılarak kullanımı tavsiye edilmektedir. Çocukların kullanımına özel Redoxon C Vitaminleri de ayrı satılmaktadır. Bu vitaminini en yakın eczanenizden temin edebilirsiniz. Kronik ve farklı hastalıklara sahip olan kişilerin doktorlarına danışarak kullanması tavsiye olunur. Bayer İlaç Firmasının üretmiş olduğu bir üründür.

Etkileri

Vücut direncinin artmasında rol oynayan oldukça önemli bir takviyedir. Bağışıklık sistemini korur, onarır ve yükselmesini sağlar. Enerji düşüklüğünden kaynaklı halsizlik gibi durumlara oldukça iyi gelir. Kolojenin yapımında rol alarak, daha sağlıklı bir cilde sahip olmayı sağlar. Demir gibi birçok vücuda yararlı olan element ve bileşiğin kandaki emilimini arttırır. Vücudun normal fonksiyonlarını destekleyerek, dolaşım, sindirim ve boşaltım sistemlerinin daha iyi çalışmasını sağlar.

Covid 19 – Korona ve Redoxon C Vitamini

Son bir senedir büyük bir salgına ve ölümlere sebep olmuş Koronavirüsü, vücut bağışıklığına saldırıp hastaları oldukça halsiz ve bitkin bir duruma sokmakta. Bilim adamları yaptıkları çalışmalarda, Koronavirüsten korunmak için C vitamini alımının arttırılması gerektiğini belirtiliyorlar. Aynı zamanda yine Koronavirüs vakalarında, virüsü yenmek için bol miktarda C vitamini takviyesinin de yapılması gerektiği vurgulanıyor. Redoxon’un bu türü, sahip olduğu 1000 miligram yüksek C vitamini oranıyla hem Koronavirüsten koruyor hem de pozitif vakalar da iyileşmeyi hızlandırıyor.

3 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

4 yorum

duygu yılmaz  -  30 Aralık 2020 / 21:49

Korona sürecinde bağışıklığı yüksek tutabilmek için evdeki vitaminleri kullandım. Ancak eczacım kullandığım vitaminlerin faydalı olmayacağını söyleyerek rodoxon c vitaminini önerdi. Bir yandan da katı cisimleri yutma ile sorunum var, suda eriterek içildiği için ayrıca avantaj sağladı. İçerisinde d vitamini ve çinko da olduğu için ek suplement kullanmama gerek kalmadı. Ciğerleri yormamak adına günde 1 kez su ile karıştırıp içiyorum. Tavsiye ederim.

Cevapla

Biz teşekkürederiz duygu hanım. Bu süreçte biz de kullanıyoruz. Ancak Fiyatları faiş şekilde arttı. 6 ay öncesine kadar 50 tl olan refoxon C vitamini yani mayıs ayında 49 tl’ye kadar satın aldığımız bu ürün artık eczanelerde maalesef 70 tl ‘ye saçtılmakta.

Cevapla

Yoğun iş hayatım boyunca, yine hem okul hem iş yapmak zorunda kaldığım okul döneminde, ve şimdi pandemi süresi boyunca sürekli redoxon c vitaminini kullanmaya özen gösterdim, ve bu zamana kadar hep faydasını gördüm uykusuz sınav haftalarında enerjik şekilde sınavlara girdiysem redoxon c vitamini sayesindedir. Sizde kullanın mutlaka. Buradan site yönetimine Ayrıca teşekkür ediyorum, insanlar sayelerinde faydalanıyor.

Cevapla

[…] vücudunuzda kırgınlık olduğunda Redoxon Vitamin C ile alırsanız 1 günde soğuk algınlığınız ve vücudunuzdaki kırgınlığı yok […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et