Tüm Saç Renkleri

Türkiye’de Bulunan Kore Kozmetik Markaları

Sevdiklerinizle Paylaşın

Türkiye’de Satılan Kore Kozmetik Markaları

Biz bayanları kendine hayran bırakan, ambalajlarıyla ağzımızın suyunu akıtan Kore’lilerin meşhur makyaj malzemelerini aramızda sevmeyen yoktur herhalde, Yurtdışından almak istemiyorum güney kore makyaj ürünleri nereden alınır?, Kore kozmetik ürünlerini nereden bulabiliriz?, Türkiyede satılan kore kozmetik ürünleri nelerdir? diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Missha

Türkiye’de hem online olarak hem de mağazadan satış yapabileceğiniz başarılı bir Kore markası olan Missha var. BB krem konusunda çok başarılı, Perfect Cover BB Cream’i dünyanın en çok satılan BB kremi olmuştu. Missha Türkiye şubeleri; Ankara Kentpark ve Ankamall’da mağazaları bulunmakta. Instagram ve facebook sayfaları mevcut.

The Face Shop Türkiye

Diğer markamız The Face Shop. Bu marka Kore güzellik markaları içinde en çok satılan ilk 5 içinde ve birçok ünlü simayı The Face Shop reklamlarında görebilirsiniz. Online satış yapıyorlar.

Puresh Turkey

Puresh markası ise tamamen bitkisel ve helal kozmetik sertifikasına sahip, cilt bakım ürünleri yapan bir marka. Facebook üzerinden satış yapıyorlar.

Holika Holika Türkiye

Holika Holika birçok çeşit ve çok şeker ürün skalasına sahip bir marka.Özellikle de renkli kozmetik konusunda çok cici ürünleri var. Holika Holika Ankara Armada AVM‘de mağazası var. Hem online olarak hem de mağazadan satış yapabilirsiniz.

Ayrıca Gratis ve Watsons mağazalarında kore markası maske, cilt bakımı gibi ürünleri bulabilirsiniz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir