Tüm Saç Renkleri

Özlem Özden Saç Rengi

Bu tarz benim yarışmasının en çok konuşan , en çok tartışan en sivri dilli yarışmacıların başında yer alan Özlem Özden’nin tarzından ve kıyafetlerinden ziyade bu konumuzda sizlere farklı konseptlerde kestiği ve boyadığı saç renklerini sizlere sunacağım.  Öncelikle Kuaförünü tanıtalım pek çok tv yıldınızın da saçlarına hayat veren  Hüseyin polat.

Saç renklerine gelelim; Aşağıdaki Saç rengi Bakır tonlarında karamel, Dore tonlarıda altın sarısı ile ışıltı (krepe ) atıldığını görüyoruz.

ozlem-ozden-1 ozlem-ozden-2 ozlem-ozden-3 ozlem-ozden-4

ozlem-ozden-5 ozlem-ozden-6

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et