Tüm Saç Renkleri

Olaplex İle Saç Açma Uygulaması

Daha önce Olaplex hakkında ayrıntılı bilgiyi Olaplex nedir konusunda vermiştik. Şimdi bu ürün ile saç açma işlemi nasıl uygulanır onu anlatacağım. Öncelikle belirtmekte fayda var bu uygulama profesyonel kullanım içindir. Yani Seçkin kuaförlerde bulunabilen bir ürün ve uygulama. İkincisi Fiyat olarak da ürün oldukça pahalı o nedenle kuaförlerde de 500 tl ile 1000 tl arasında bir fiyat ile uygulanmakta bunu da belirtelim.

Şimdi adım adım Koyu renk (koyu kahverengi-siyah ve kestane) saçlardan nasıl sarı saçlara ulaşacağınızı anlatalım.

Step1: Olaplex 1 nolu ürün ile 20 volume Açıcı kremi 30 dakika saçlarınızda bekletin. Saçlarınız çok hafif nemli ve temiz olmalı

Step 2: Saçlarınızı durulayın ve sonrasında Olaplex Mask. uygulayın ve saçlarınızı kurutun.

Step 3: Saçlarınızda folyo ile kapatın ve yine Olaplex ve 20 volume uygulayın. Ardından Wella Illumina 8/69. Bu işlem 20 dakika sürecek.

Step 4: Ardından  Sebastian Penetrait saçlarımızı yıkıyoruz..

Step 5: Ardından cila kısmına geliyoruz bu pastel gri bir boya  Wella Innosense 1 part 10/88 with 3 parts Pastel Developer. Kullanıyoruz ve tekrar saçlarımızı şampuanlayıp duruluyoruz.
sac-acma-uygulamasi-2sac-acma-uygulamasi

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et