implant
Tüm Saç Renkleri

Miranda Kerr Kıyafetleri

Sempatikliği ve güzel yüzü ile herkesçe çok sevilen ünlü model Miranda Kerr tarzı ile de şimdilerde tüm bayanların ilgi odağı. Günlük hayatta da hem sıradan görünümlü hem de bütünde çok şık kıyafetler giyen Kerr bence son zamanların en şık ve en güzel giyinmeyi bilen ünlülerinden birisi.

 

miranda-kerr-kiyafetleri

implant

miranda-kerr-kiyafetleri1 miranda-kerr-kiyafetleri2

miranda-kerr-kiyafetleri3 miranda-kerr-kiyafetleri4
miranda-kerr-kiyafetleri5 miranda-kerr-kiyafetleri6 miranda-kerr-kiyafetleri7 miranda-kerr-kiyafetleri8 miranda-kerr-kiyafetleri9 miranda-kerr-kiyafetleri10
miranda-kerr-kiyafetleri11 miranda-kerr-kiyafetleri12

miranda-kerr-kiyafetleri13

miranda-kerr-kiyafetleri14 miranda-kerr-kiyafetleri15 miranda-kerr-kiyafetleri16 miranda-kerr-kiyafetleri17

miranda-kerr-kiyafetleri18 miranda-kerr-kiyafetleri19 miranda-kerr-kiyafetleri20 miranda-kerr-kiyafetleri21 miranda-kerr-kiyafetleri22 miranda-kerr-kiyafetleri23 miranda-kerr-kiyafetleri24 miranda-kerr-kiyafetleri25

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
sule@bakimlikadin.net

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et