Tüm Saç Renkleri

Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil ve Annesi

Mehmet Ali Erbil’i sanıyorum hepimiz yaptığı 4 evlilik – son evliliklerinde evlediğin kadınlarla olan yaş farkı yine ekranlardaki şımarık ve çapkın tavırları ile tanıyoruz. Son 5 yıldır ise sıradışı bir hastalığa “kaçış sendromu” yakalanması ve yine bu hastalıkla birlikte magazin gündeminde yer alan haberler ile tanıyoruz.

Bu konuda size Mehmet Ali Erbil’in sadece evliliğinin ilk yıllarında fotoğraf karelerinde yer alan ama sonrasında hiç bir görüntüsünü bulamadığımız ilk eşinden ve ilk eşinden olan Kızından bahsedeceğiz.

Muhsine Şehnaz Kamiloğlu

Evlilik Fotoğraflarına baktığımda inanılmaz güzel bir kadın ile karşılaşıyoruz Mehmet Ali Erbil’in ilk eşi Muhsine Şehnaz Kamiloğlu

mehmet ali erbil'in kızı sezin erbil ve annesi 1

Sezin Erbil ‘in aile fotoğrafından paylaştığı güzel bir fotoğraf. Hippi modası ile Muhsine Şehnaz hanım yine son derece tarz ve güzel görünüyor. Koyu kahverengi uzun ve gür saçları da çok güzel.

mehmet ali erbil'in kızı sezin erbil ve annesi 2
mehmet ali erbil'in kızı sezin erbil ve annesi 3

Açıkça söylemek gerekirse annesinin Sezin Erbil’den daha güzel olduğu bir gerçek. Yüzü biraz toplu olan ve çiğ bir sarı ile yaptırdığı garip saç rengini de beğenmediğim Sezin Erbil’in tarzını ve özellikle saç rengini değiştirmesi gerektiğini düşünüyorum.

mehmet ali erbil'in kızı sezin erbil ve annesi 4
mehmet ali erbil'in kızı sezin erbil ve annesi 5
mehmet ali erbil'in kızı sezin erbil ve annesi 6
mehmet ali erbil'in kızı sezin erbil ve annesi 7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et